Rezultate te kerkimit per termin: +Balerin

Total: 634
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.484Z

Vrasja e balerinës në klubin e natës, prokuroria: Burg përjetë Artur Kuliçit

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për vrasjen e balerinës Sonila Tafa në një klub nate në Tiranë dhe kërkon burgim të përjetshëm për shtetasin Artur Kuliçi, i akuzuar për “vrasje në rrethana të tjera cil&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.771Z

Danilo Zeka: Unë, një Orest balerin në Butrint

Emri i tij është lakuar shpesh nga mediat greke. Është një prej shqiptarëve më të njohur në vendin fqinj. Balerini Danilo Zeka, është një prej artistëve i cili e përfaqëson më denjësisht Shqipërinë në vendin helen. Ndoshta, siç e thekson edhe vetë ai, sepse arti nuk njeh kufij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.113Z

Mbyllen hetimet për vrasjen e balerinës, asnjë gjurmë për autorin

TIRANE - Mbyllen hetimet për vrasjen e balerinës Sonila Tafa. Burime nga policia bëjnë me dije, se autori i ngjarjes, Artur Kuliçi, akuzohet për veprën penale të "vrasjes me dashje", ndërkohë që bëhet me dije se të gjitha provat dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.697Z

Shoqja balerinë: Çastet e fundit me Sonilën, nuk ishte striptiste

TIRANE- "Sonila na la…" Këto janë fjalët që kanë tronditur botën shpirtërore të mikes më të afërt të 26-vjeçares Sonila Tafa, e cila ndërroi jetë mbrëmjen e së premtes në një nga lokalet e nat&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.577Z

Balerinët zviceranë, nudo në Durrës para 300 vetëve

DURRES-Katër balerinë zviceranë kanë "shokuar" dje art dashësin durrsak, kur kanë interpretuar krejtësisht lakuriq në skenë. Shfaqja e tyre, prej 30 minutash, ka qenë surprizë për të 300 spektatorët, shumë syresh artistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.941Z

Një balerin 8-vjeçar mahnit jurinëe spektaklit “India's Got Talent”

Të tjera rreth shkrimit VIDEO INDI- Një djalë 8-vjeçar në Indi, ka arritur të mahnisë jurinë e spektaklit "India's Got Talent", duke bërë një performancë të përkryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.581Z

Shoqja e balerinës: Vrasësi naqëlloi nga dritarja e makinës

TIRANE - Romina Kaso është shoqja e ngushtë e balerinës profesioniste. U kontaktua nga “Shekulli” në momentin kur sapo ishte kthyer nga familja e Sonila Tafës, shoqes dhe koleges së saj, që ditën e djeshme i është dhënë lam

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama