Rezultate te kerkimit per termin: +Balerin

Total: 634
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.593Z

Fejohet Jennifer Lopez, në krahët e një tjetër balerin

Pak kohë më parë u tha se Lopez po shijonte një romancë të re, sërish me një balerin. Ndonëse ajo heshti në këtë drejtim, tashmë çdo gjë konfirmohet zyrtarisht, se këngëtarja është fejuar me një bal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.720Z

Vrasja e balerinës, prokuroria akuzon për vrasje Artur Kulicaj

TIRANË-Prokuroria e Tiranës përfundoi hetimet ndaj Artur Kulicit, të cilin e akuzon për vrasjen me dashje të balerinës Sonila Tafa, në hyrje të lokalit të natës ‘Dream City’. Sipas prokurorisë, Kulicaj ka rrezikuar edhe jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.919Z

Jennifer Lopez lidhet me një tjetër balerin?

SHBA - Pak ditë pasi i dha fund lidhjes me balerinin Casper Smart, Jennifer Lopez duket se ka gjetur ngushëllim tek një tjetër balerin. Mediat flasin për një lidhje të fshehtë mes këngëtares dhe balerinit profesionist të “Dancing with

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.772Z

Baleti “Ëndrra një nate vere” nëskenë me 100 balerinë shqiptarë

TIRANE - Baleti “Ëndrra e një nate vere”, mbështetur në veprën e Shekspirit, me muzikë të Mendelson dhe Barthold, në fund të majit do të ngjitet në Teatrin Kombëtar të Operës dhe Baletit në Tiranë. Koreografi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.575Z

Kledi Kadiu në Tiranë, kapet nga paparaci me një balerinë seksi

TIRANE- Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, i cili po zhvillon një karrierë të suksesshme në Itali, erdhi rreth një javë më parë në Tiranë, në promovimin e një televizioni të ri.Ai pati mundësinë që të takoj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.225Z

Përfundon në spital sepse bëri seks me të dashurën balerinë

RUSI-Një biznesmen rus i cili ra në dashuri me prima balerinën e famshme nga trupa e baletit “Bolshoi” ka përfunduar në spital pasi bënë seks së bashku. Sipas mediave ruse, biznesmeni rus Bakhtiyar Salimov 38-vjeç, pasi bëri dashuri me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.212Z

'Nata e Bardhë' Edi Rama kërcen 'Napolon' me balerinët- VIDEO

TIRANE-Nata e Bardhë ka mbledhur shqiptarë të artit dhe kulturës që jetojnë në Evropë dhe Amerikë. Kryeministri Edi Rama ka organizuar një darkë për ta ku nuk kanë munguar këngët dhe vallet popullore, madje kur në sfond

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama