Rezultate te kerkimit per termin: +Balerin

Total: 634
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.629Z

Strati, prapë në Guinnes. Mozaik me 1 milion kokrra kafe

Një mozaik i krijuar me një milion kokrra kafeje nga artisti shqiptar Saimir Strati, ka hyrë në Librin Ginis të Rekordeve Botërore, si mozaiku më i madh në botë me kafe. Strati ka përdorur 140 kg kafe për të portretizuar një balerin brazilian, një baterist japonez, një këngëtar amer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.727Z

Natalie Portman do te behet mama

Natalie Portman do të bëhet mama. Lajmi bëhet i ditur në edicionin on line të “The Huffington Post”. Aktorja izraelite pret një fëmijë nga i fejuari Benjamin Millepied, një balerin francez me të cilin u njoh gjatë xhiri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.723Z

Strati, prapë në Guinnes. Mozaik me kokrra kafeje

Një mozaik i krijuar me një milion kokrra kafeje nga artisti shqiptar Saimir Strati, ka hyrë në Librin Ginis të Rekordeve Botërore, si mozaiku më i madh në botë me kafe. Strati ka përdorur 140 kg kafe për të portretizuar një balerin brazilian, një baterist japonez, një këngëtar amer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.043Z

Isida Mollaymeri: Baleti, ka bërryla më shumë se çdo gjë tjetër

TIRANE- Ajo është një femër e bukur, por thotë se në balet kjo s’të ndihmon aspak. Isida Mollayemeri tregon se për të qenë balerinë profesioniste duhen këmbë, duhet talent dhe nëse nuk e ke, nuk e kamuflon dot. Balerina e TK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.039Z

Isida Mollaymeri: Baleti, ka bërryla më shumë se çdo tjetër

TIRANE- Ajo është një femër e bukur, por thotë se në balet kjo s’të ndihmon aspak. Isida Mollayemeri tregon se për të qenë balerinë profesioniste duhen këmbë, duhet talent dhe nëse nuk e ke, nuk e kamuflon dot. Balerina e TK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.884Z

A është kjo e dashura e re e Simeones?

 Edhe një herë tjetër Diego Simeone është në qëndër të revistave rozë në Spanjë. Trajneri argjentinas i Atletico Madrid, sipas revistës "Salvame", është parë në shoqërinë e balerinës 26

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.208Z

Skandali i radhës i Miley Cyrus, simulon seks oral me Bill Clinton- FOTO

SHBA - Këngëtarja Miley Cyrus e ka nisur me një skandal me drita të kuqe turneun e saj “Bangerz Tour”. Si të mos mjaftonte veshja tepër e ekzagjeruar dhe veprimet e shpeshta sensuale, këngëtarja ka simuluar në skenë seks oral me një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama