Rezultate te kerkimit per termin: +Balerin

Total: 634
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.043Z

Isida Mollaymeri: Baleti, ka bërryla më shumë se çdo gjë tjetër

TIRANE- Ajo është një femër e bukur, por thotë se në balet kjo s’të ndihmon aspak. Isida Mollayemeri tregon se për të qenë balerinë profesioniste duhen këmbë, duhet talent dhe nëse nuk e ke, nuk e kamuflon dot. Balerina e TK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.039Z

Isida Mollaymeri: Baleti, ka bërryla më shumë se çdo tjetër

TIRANE- Ajo është një femër e bukur, por thotë se në balet kjo s’të ndihmon aspak. Isida Mollayemeri tregon se për të qenë balerinë profesioniste duhen këmbë, duhet talent dhe nëse nuk e ke, nuk e kamuflon dot. Balerina e TK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.884Z

A është kjo e dashura e re e Simeones?

 Edhe një herë tjetër Diego Simeone është në qëndër të revistave rozë në Spanjë. Trajneri argjentinas i Atletico Madrid, sipas revistës "Salvame", është parë në shoqërinë e balerinës 26

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.208Z

Skandali i radhës i Miley Cyrus, simulon seks oral me Bill Clinton- FOTO

SHBA - Këngëtarja Miley Cyrus e ka nisur me një skandal me drita të kuqe turneun e saj “Bangerz Tour”. Si të mos mjaftonte veshja tepër e ekzagjeruar dhe veprimet e shpeshta sensuale, këngëtarja ka simuluar në skenë seks oral me një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Madonna ne publik me toy boy-n e radhes

Historia mes mbretereshes se Pop-it dhe supermodelit Jesus ka perfunduar. Madonna ka nisur te dale ne publik me te dashurin e saj te ri Brahim Rachiki 33 vjec koreograf dhe balerin. Toy boy i radhes per Madonna-n sjell shijen orientale dhe mesa duket kengetarja e ka shume perzemer kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.608Z

Linjat super të Natalie Burn

Ajo ka qenë një balerinë dhe koreografe e suksesshme. Por, tashmë ka nisur edhe karrierën si aktore. Pas pjesmarrjes në filmin “The Expendables 3”, Natalie është bërë më e njohur dhe për këtë arsye tashmë ndiqet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.295Z

Balerini 3-vjeçar që çmend të gjithë në “China’s Got Talent”

Transmetuar më 11.04.2014 - 09:00 Zhang Junhao PUBLICITET Shikojeni këtë video të bukur dhe nuk do ta besoni se këto kërcime i bën një fëmijë 3-vjeçar. 3 vjeçari, Zhang Junhao kërcen si të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama