Rezultate te kerkimit per termin: +Balerin

Total: 634
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.225Z

Përfundon në spital sepse bëri seks me të dashurën balerinë

RUSI-Një biznesmen rus i cili ra në dashuri me prima balerinën e famshme nga trupa e baletit “Bolshoi” ka përfunduar në spital pasi bënë seks së bashku. Sipas mediave ruse, biznesmeni rus Bakhtiyar Salimov 38-vjeç, pasi bëri dashuri me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.212Z

'Nata e Bardhë' Edi Rama kërcen 'Napolon' me balerinët- VIDEO

TIRANE-Nata e Bardhë ka mbledhur shqiptarë të artit dhe kulturës që jetojnë në Evropë dhe Amerikë. Kryeministri Edi Rama ka organizuar një darkë për ta ku nuk kanë munguar këngët dhe vallet popullore, madje kur në sfond

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.484Z

Vrasja e balerinës në klubin e natës, prokuroria: Burg përjetë Artur Kuliçit

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për vrasjen e balerinës Sonila Tafa në një klub nate në Tiranë dhe kërkon burgim të përjetshëm për shtetasin Artur Kuliçi, i akuzuar për “vrasje në rrethana të tjera cil&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.771Z

Danilo Zeka: Unë, një Orest balerin në Butrint

Emri i tij është lakuar shpesh nga mediat greke. Është një prej shqiptarëve më të njohur në vendin fqinj. Balerini Danilo Zeka, është një prej artistëve i cili e përfaqëson më denjësisht Shqipërinë në vendin helen. Ndoshta, siç e thekson edhe vetë ai, sepse arti nuk njeh kufij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.113Z

Mbyllen hetimet për vrasjen e balerinës, asnjë gjurmë për autorin

TIRANE - Mbyllen hetimet për vrasjen e balerinës Sonila Tafa. Burime nga policia bëjnë me dije, se autori i ngjarjes, Artur Kuliçi, akuzohet për veprën penale të "vrasjes me dashje", ndërkohë që bëhet me dije se të gjitha provat dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.697Z

Shoqja balerinë: Çastet e fundit me Sonilën, nuk ishte striptiste

TIRANE- "Sonila na la…" Këto janë fjalët që kanë tronditur botën shpirtërore të mikes më të afërt të 26-vjeçares Sonila Tafa, e cila ndërroi jetë mbrëmjen e së premtes në një nga lokalet e nat&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.577Z

Balerinët zviceranë, nudo në Durrës para 300 vetëve

DURRES-Katër balerinë zviceranë kanë "shokuar" dje art dashësin durrsak, kur kanë interpretuar krejtësisht lakuriq në skenë. Shfaqja e tyre, prej 30 minutash, ka qenë surprizë për të 300 spektatorët, shumë syresh artistë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama