Rezultate te kerkimit per termin: +Balerin

Total: 634
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Madonna ne publik me toy boy-n e radhes

Historia mes mbretereshes se Pop-it dhe supermodelit Jesus ka perfunduar. Madonna ka nisur te dale ne publik me te dashurin e saj te ri Brahim Rachiki 33 vjec koreograf dhe balerin. Toy boy i radhes per Madonna-n sjell shijen orientale dhe mesa duket kengetarja e ka shume perzemer kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.608Z

Linjat super të Natalie Burn

Ajo ka qenë një balerinë dhe koreografe e suksesshme. Por, tashmë ka nisur edhe karrierën si aktore. Pas pjesmarrjes në filmin “The Expendables 3”, Natalie është bërë më e njohur dhe për këtë arsye tashmë ndiqet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.295Z

Balerini 3-vjeçar që çmend të gjithë në “China’s Got Talent”

Transmetuar më 11.04.2014 - 09:00 Zhang Junhao PUBLICITET Shikojeni këtë video të bukur dhe nuk do ta besoni se këto kërcime i bën një fëmijë 3-vjeçar. 3 vjeçari, Zhang Junhao kërcen si të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.192Z

Kur feston e dehur Nora Istrefi! (Foto)

Ajo tashmë është e angazhuar në audicionin e parë “Dance with me” ku kërcen sëbashku me aktorin Gent Bejko. Por ta shikosh Nora Istrefin të kërcejë në një festë është diçka ndryshe dhe shumë joshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.256Z

19-vjecarja maqedonase qe xhiroi film porno FOTO

SSSAbrASS brbrNjihuni me 19-vjecaren nga Maqedonia e cila eshte bere e famshme ne rajon per trupin e saj dhe rolin e saj si aktore ne nje film te Playboy Maqedonasja e quajtur Angela u njoh nga publiku pas xhirimit te nje filmi porno brbr brbrMegjithese aktualisht 19-vjecarja Angela po punon si nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.956Z

Rikthimi i Madonna-s toreadore seksi ne videoklipin e ri VIDEO

e Diele 8 Shkurt 20151616 pm brbrMadonna ka publikuar kengen dhe videoklipin e saj me te ri Living For Love8221 singelli i pare i shkeputur nga albumi i mbretereshes se muzikes pop 8220Rebel Heart8221 i cili del ne shitje me 9 marsbrbrbrp classwp-caption-textPjese nga klipi i ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.452Z

I famshmi shqiptar bëhet baba, ia vë emrin Lea (Foto)

Balerini i famshëm shqiptar, Kledi Kadiu është bërë baba për herë të parë. Ai ka postuar një foto të tijën me partneren Charlotte dhe vajzën që ajo ka sjellë në jetë, Lea. Kledi dhe Charlotte janë në nj&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama