Rezultate te kerkimit per termin: +Ballsh

Total: 2486
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.366Z

Rafineria e naftës në Ballsh një ditë pas shpërthimit

Këto janë pamjet e uzinës së përpunimit të naftës në Ballsh një ditë pas ngjarjes tragjike, ku një punëtor humbi jetën dhe pesë të tjerë u plagosën nga shpërthimi i një prej reparteve të kësaj rafinerie. Reparti 3 i seksionit 92 ku ndodhi shpërthimi është jashtë funksionit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.885Z

Ballsh, atje ku ujërat nuk ndahen

Kanalizimi në lagjen "Bylis" në Ballsh Mungesa e fondeve në bashkinë e Ballshit ka bërë që disa projekte prej shumë vitesh të mos gjejnë zbatim. Kjo ka shkaktuar probleme jo vetëm në infrastrukturën rrugore por edhe në kanalizimet e ujërave të zeza që janë bërë shqetës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.767Z

Ballsh Berisha prezanton kandidatin Hasqeri Kuqja

Kryeministri Sali Berisha prezantoi sot kandidatin e Aleances per qytetarin ne Ballsh Hasqeri Kuqja. Berisha shprehu besim te plote ne fitoren e aleances ne 8 maj ndersa premtoi 4 here me shume investime ne Ballsh. Do bejme kater here me shume investime sidomos ne infrastrukture. Autostrada Tirane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.079Z

Ballsh, punetoret ne proteste

Punetoret e Kombinatit te perpunimit te Naftes ne Ballsh protestojne per menyren e privatizmit te kompanise se tyre. Ata kerkojne rrogat e prapambetura dhe transparence ne shitjen e kompanise ku kane punuar prej vitesh.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.196Z

Alarm në Ballsh, helmohen 108 persona

BALLSH/FIERUji dyshohet të jetë shkaku i helmimit masiv të ndodhur në Ballsh. Plot 108 persona, të moshave të ndryshme, janë paraqitur në spitalin e Mallakastrës e më pas në atë të Fierit, si pasojë e gjendjes së rënduar. Rastet me të vjella, diarre e në disa pacientë dhe temperat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.745Z

MSH: Situata në Ballsh jo alarmante

Ministria e Shëndetësisë deklaron se deri tani numri i personave që kanë kërkuar ndihmë mjekësore në spitalin e Ballshit ka qenë 237 persona. Drejtori Pëllumb Pipero tha se aktualisht nuk ka asnjë rast të shtruar në spital, por vetëm persona që marrin mjekim për 2 orë. Pipero d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.680Z

Ballsh, 5 në pranga për vjedhje gazoili

Fier- Pesë persona, tre prej të cilëve punonjës të policisë, kanë përfunduar në pranga, nën akuzën e vjedhjes së gazoilit në uzinën e Ballshit. Sipas policisë arrestimi është bërë në kuadër të operacionit të koduar “Gazoil”. Ka qenë sektori kundër krimit fi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama