Rezultate te kerkimit per termin: +Ballshit

Total: 1354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.216Z

Helmimi në Ballsh, burimi i infeksionit ka qenë uji i pijshëm

Jonida Tashi Helmimi masiv i 300 banorëve në qytetin e Ballshit ka ndodhur për shkak të ujit të pijshëm, i cili ka qenë i ndotur nga ujërat e zeza. Analizat përfundimtare të Institutit të Shëndetit Publik kanë vërtetuar se nga mostrat e ujit, të marra në pikat fundore të rrjetit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.017Z

Rrëshket toka, shemben tre shtëpi në Hekal

14/03/2005  Mallakastër/ Banorët në qiell të hapur, akoma askush nuk i ka dhënë ndonjë ndihmë MALLAKASTËR - Tjetër shembje dheu në rrethin Mallakastër. Këtë radhë, epiqendra e fatkeqësisë është shënuar në fshatin Hekal të këtij rrethi, rreth 7 km larg qytetit të Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.527Z

Ballsh, mungon hapësiratregtarët shesin në rrugë 

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO BALLSH - Në qytetin e Ballshit shumë tregtarë shesin në hapësirat anës rrugës, pasi tregu industrial nuk ka hapësirë të mjaftueshme për të gjithë. Në tregun industrial të Ballshit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.077Z

Rikonstruktohet rruga në Ballsh, banorët: Të shtrohen dhe rrugët e tjera

Kishte më shumë se 20 vjet që kjo rrugë nuk e njihte dorën e investimeve. Megjithatë, sot ka një tjetër fytyrë rruga e “Uzinës së Përpunimit të Naftës” në Ballsh me ngritjen e këtij problemi, si një shqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.631Z

Ballsh zjarr ne uzinen e koksit

Nje nga repartet me kryesore te uzines se Perpunimit te Thelle te Naftes ne Ballsh eshte perfshire nga flaket per rreth 20 minuta. Zjarri ka rene pikerisht ne repartin e koksit te kesaj uzine ku behet dhe perpunimi i naftes bruto dhe ndarja e saj ne nenproduktet e saj benzene gazoil. Sipas burimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.969Z

Vrasja e pasagjerit, rrefehet kasapi

I arrestuari per vrasjen e dy diteve me pare ne qytetin e Ballshit, Florian Brakaj, ka rrefyer dje perpara oficereve te policise gjyqesore detajet e ngjarjes. Kasapi 50-vjecar ka pohuar se ka qelluar me thike ne drejtim te dy kusherinjve Hyskaj, te cilet e kishin sulmuar.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama