Rezultate te kerkimit per termin: +Ballshit

Total: 1354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.456Z

Ylli: Banoret e Ballshit te vetizolohen

Instituti i Shendetit Publik prej dy ditesh eshte duke marre masa te vecanta ne qytetin e Ballshit pas shperthimit te epidemise nga uji i pijshem ku rreth 300 persona perfunduan ne spital. Drejtuesit e ISHP-se kane keshilluar banoret e kesaj zone qe te vetizolohen ne menyre qe te mos mundesojne pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.918Z

Ilir ela Do ti rikthej Ballshit institucionet

Aleanca per te Ardhmen Jo vetem zgjedhje lokale por zgjedhje per zgjidhje Ilir ela kryetar i PS-se se Ballshit kerkon qe me 8 maj ti riktheje partise bastionin ndersa qytetareve u premton se do tu riktheje institucionin qe sipas tij eshte keqperdorur ne kater vjet. Zoti ela ju keni lindur dhe jeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.805Z

Shperthim ne Uzinen e Ballshit

Pakujdesia në një proces rutinë të pastrimit dhe remontit të depozitave me naftë, për pak sa nuk shkaktoi një tragjedi në Ballsh. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:30 minuta në Uzinën e Përpunimit të Naftës, ku një depoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.196Z

Naftëtarët e Ballshit, protestë duke marshuar në Fier

800 punonjës të kombinatit të përpunimit të naftës në Ballsh kanë protestuar mëngjesin e sotëm para prefekturës Fier. Skenat e kësaj protestë kanë risjellë në mëndje protestat e firmave piramidale të vitit 1997. Thirrjet që kanë shoqëruar këtë protestë kanë qenë kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.027Z

Avari e rëndë nënënstacion, fshatrate Ballshit pa energji

BALLSH- Fshatrat e Ballshit kanë mbetur pa energji elektrike për shkak të një avarie të rëndë në nënstacionin e Drenovës. Mësohet se avaria është shkaktuar nga një zjarr i madh që ka rënë në nënstacion, ndërsa ende nukdihen shkaqet e zjarrit. Zjarrfikëset kanë mbërritur menjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.054Z

Premçi: Policët e Ballshit do të paguhen

Drejtori i Policisë së Qarkut të Fierit, Shemsi Premçi, ka qetësuar uniformat blu të Kombinatit të Përpunimit të Thellë të Naftës në Ballsh, të cilët kanë ditë që janë hedhur në protestë për pagën e pamarrë për shtatë muaj. Drejtori i Policisë së Fierit tha dje se "unifor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.473Z

Teknologu i Ballshit u gjet me fraktura në kafkë

Teknologu i Uzinës së Ballshit mund të jetë vrarë. Në trupin e tij janë gjetur shenja dhune. Policia e Fierit ka nisur hetimin për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së 57-vjeçarit të zhdukur dy javë më parë në Mallakastër. Shefo Duraj u zhduk pa lënë gjurmë pasi doli nga turni i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama