Rezultate te kerkimit per termin: +Ballshit

Total: 1354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.054Z

Premçi: Policët e Ballshit do të paguhen

Drejtori i Policisë së Qarkut të Fierit, Shemsi Premçi, ka qetësuar uniformat blu të Kombinatit të Përpunimit të Thellë të Naftës në Ballsh, të cilët kanë ditë që janë hedhur në protestë për pagën e pamarrë për shtatë muaj. Drejtori i Policisë së Fierit tha dje se "unifor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.473Z

Teknologu i Ballshit u gjet me fraktura në kafkë

Teknologu i Uzinës së Ballshit mund të jetë vrarë. Në trupin e tij janë gjetur shenja dhune. Policia e Fierit ka nisur hetimin për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së 57-vjeçarit të zhdukur dy javë më parë në Mallakastër. Shefo Duraj u zhduk pa lënë gjurmë pasi doli nga turni i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.485Z

Gjendet skeleti i parë në varrezën e kampit Ballshit

Rezultat i qenësishëm i Taske - forcës për gjetjen e eshtrave të personave të ekzekutuar gjatë regjimit komunistDitën e djeshme grupi i Taske-Forcës me ndihmën dhe kontributin e komunës qendër të Ballshit si dhe deputetit të Qarkut Fier, Enkelejd Alibeaj, arriti që të bëjë identifi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.447Z

Ifrastruktura e dobët në qytetin e Ballshit

Infrastruktura kryesore dhe dytësore e qytetit të Ballshit lë mjaft për të dëshiruar. Rrugët paraqiten tepër të dëmtuara dhe të amortizuara. Gropat, të cilat përbëjnë një pengesë jo vetëm për automjetet po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.429Z

Analizat e Ballshit, uji, me më pak klor sesa duhet

Epidemia e Ballshit, ku 237 banorë u infektuan në aparatin e tretjes, duke iu shkaktuar të vjella e diarre, ka pasur si burim ujin e pijshëm, i cili ka qenë i ndotur nga ujërat e zeza. Analizat përfundimtare të Institutit të Shëndetit Publik kanë vërtetuar se në mostra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.371Z

Shperthimi ne uzinen e Ballshit ISHTI U shkelen rregullat teknike

Tirane 11 nentor 2016 NOAal- Shperthimi i ndodhur ne uzinen e Ballshit mbremjen e se enjtes ka qene per shkak te shkeljes se rregullave teknikebr br shte kjo ajo qe thuhet nga Inspektoriati Shteteror Teknik dhe Industrial i cili reagon lidhur me ngjarjen ku nje person humbi jeten dhe pese te tjere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.745Z

Vazhdon rrëshqitja e tokës në Mallakastër, banorët drejt Ballshit

Të tjera rreth shkrimit Çarja e tokës shembi 11 shtëpi MALLAKASTËR - Banorët e një lagjeje të Ngraçies së Mallakstrës do të zhvendosen përkohësisht në qytetin e Ballshit. Bëhet fjalë për ata, shtëpitë e të cilëve u shkatërruan nga rrëshqitja e tokës, një di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama