Rezultate te kerkimit per termin: +Ballshit

Total: 1354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.473Z

Teknologu i Ballshit u gjet me fraktura në kafkë

Teknologu i Uzinës së Ballshit mund të jetë vrarë. Në trupin e tij janë gjetur shenja dhune. Policia e Fierit ka nisur hetimin për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së 57-vjeçarit të zhdukur dy javë më parë në Mallakastër. Shefo Duraj u zhduk pa lënë gjurmë pasi doli nga turni i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.485Z

Gjendet skeleti i parë në varrezën e kampit Ballshit

Rezultat i qenësishëm i Taske - forcës për gjetjen e eshtrave të personave të ekzekutuar gjatë regjimit komunistDitën e djeshme grupi i Taske-Forcës me ndihmën dhe kontributin e komunës qendër të Ballshit si dhe deputetit të Qarkut Fier, Enkelejd Alibeaj, arriti që të bëjë identifi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.447Z

Ifrastruktura e dobët në qytetin e Ballshit

Infrastruktura kryesore dhe dytësore e qytetit të Ballshit lë mjaft për të dëshiruar. Rrugët paraqiten tepër të dëmtuara dhe të amortizuara. Gropat, të cilat përbëjnë një pengesë jo vetëm për automjetet po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.429Z

Analizat e Ballshit, uji, me më pak klor sesa duhet

Epidemia e Ballshit, ku 237 banorë u infektuan në aparatin e tretjes, duke iu shkaktuar të vjella e diarre, ka pasur si burim ujin e pijshëm, i cili ka qenë i ndotur nga ujërat e zeza. Analizat përfundimtare të Institutit të Shëndetit Publik kanë vërtetuar se në mostra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.371Z

Shperthimi ne uzinen e Ballshit ISHTI U shkelen rregullat teknike

Tirane 11 nentor 2016 NOAal- Shperthimi i ndodhur ne uzinen e Ballshit mbremjen e se enjtes ka qene per shkak te shkeljes se rregullave teknikebr br shte kjo ajo qe thuhet nga Inspektoriati Shteteror Teknik dhe Industrial i cili reagon lidhur me ngjarjen ku nje person humbi jeten dhe pese te tjere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.745Z

Vazhdon rrëshqitja e tokës në Mallakastër, banorët drejt Ballshit

Të tjera rreth shkrimit Çarja e tokës shembi 11 shtëpi MALLAKASTËR - Banorët e një lagjeje të Ngraçies së Mallakstrës do të zhvendosen përkohësisht në qytetin e Ballshit. Bëhet fjalë për ata, shtëpitë e të cilëve u shkatërruan nga rrëshqitja e tokës, një di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.649Z

Naftëtarët e Ballshit protestojnë para Parlamentit: Duam bukë e dinjitet

Naftëtarët e Ballshit protestojnë para Parlamentit: Duam bukë e dinjitet Punonjësit e Uzinës së Naftës në Ballsh, kanë udhëtuar sot drejt Tiranës për të protestuar para Parlamentit. Me një pankartë të madhe ku shkruhej “Korrupsion” ata protestojnë për pagat e prapambet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama