Rezultate te kerkimit per termin: +Bamir +Topi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.047Z

Kështu fliste Bamir Topi

ARMAND SHKULLAKU Çka të lësh pa thanë, qar e ke. Kjo shprehje e Veriut të Shqipërisë do ti shkonte më së miri profilit politik të Presidentit Bamir Topi. Suksesi i tij në politikë i dedikohet pikërisht të qenët i përmbajtur, paqësor, madje një farë babaxhani, nga ai soj udhëheqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.767Z

Shpura e Nishanit dhe Bamir Topi

Presidenti Bujar Nishani ka nisur gjatë ditës së sotme një vizitë në Kosovë, që është edhe e para e tij jashtë vendit, që prej momentit të zgjedhjes. Ajo që vihet re në këtë vizitë, është një delegacion i gjerë i Nishanit, që përbëhet nga  ministri i Arsimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.267Z

Bamir Topi privatizon rrugën, ankohen banorët

Shkel ish-Presidenti i Republikes Bamir Topi, por te tjeret e kane te ndaluar. Banoret duhet te dalin pergjate lagjes per te mberritur ne shtepi pasi rruga e shkurter iu eshte privatizuar. Kjo eshte e papranueshme sipas tyre. Por familja Topi kete rruge e njeh si prone te veten. Banoret tregojne se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.872Z

Bamir Topi: FRD, e hapur për koalicionet

Nëse Fryma e Re Demokratike e Bamir Topit do jetë në koalicion me forca të tjera për zgjedhjet e ardhshme parlamentare, kjo do të mësohet vonë, madje, siç thotë Bamir Topi, mbase në limitet zyrtare të përcaktimit të koalicioneve. Me siguri do të jetë kësaj radhe momenti final i skad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.156Z

Bamir Topi Parlamenti po keqperdoret

Ish-presidenti i republikes Bamir Topi njeheresh kreu i FRD-se kritikon sjelljen e mazhorances dhe opozites ne Parlament Zoti Topi deklaroi se te zgjedhurit po e keqperdorin parlamentin duke menjanuar problemet e popullsise papunesine ekonomine e dobet dhe ceshtjen e pronave Edhe pse jashte Parlamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.572Z

Bamir Topi rikthehet në PD

Selia e mëparshme e Partisë Demokratike do të shfrytëzohet nga Fryma e re Demokratike e Bamir Topit. Aktualisht në një pjesë të saj është Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit, një institucion në varësi të bashkisë së Tiranës, që ka edhe pronësinë e godinës. Top Channel u int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.756Z

Bamir Topi takon Bujar Leskjan

E enjte 02 Shkurt 2012 1817 Bamir Topi takon Bujar LeskjanPer here te pare pas marrjes se detyres ne krye te Kontrollit te Larte te Shtetit Bujar Leskaj ka zhvilluar nje takim me kreun e shtetit Bamir Topi. Gjate takimit presidenti kerkoi qe te shtohet bashkepunimi i KLSH me institucionet e t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama