Rezultate te kerkimit per termin: +Bandes

Total: 1205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.136Z

Dy vajza kunder bandes se Lul Berishes

Mes 194 deshmitareve qe do te thirren ne Gjykaten e Krimeve te Renda per procesin ndaj Lulezim Berishes dhe 15 ish anetareve te bandes se tij kriminale, do te jene edhe dy vajza te reja, te njohura si te dashurat e dy anetareve kryesore te bandes, te cilat jane marre ne mbrojtje nga shteti dhe kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.381Z

Kapet "kasapi" i bandes se Altin Dardhes

Nje tjeter anetar i bandes famekeqe te Altin Dardhes, ka rene ne prangat e policise se Beratit. Sherbimet e Komisariatit te qytetit kane arrestuar shtetasin Ilir Cuman Ponoci, 37 vjec, banues ne lagjen "Clirimi" te qytetit. Ne fakt, ndalimi i tij eshte bere pasi eshte autor i v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.891Z

Gjyqi ndaj Bandes se Durresit, deshton seanca

Deshton seanca e sotme gjyqesore ku te pandehur jane anetaret e Bandes se Durresit. Disa prej te pandehurve kane kerkuar perjashtimin e avokateve mbrojtes dhe kane patur perplasje me trupin gjykues qe ne fillim te seances. Edhe Lul Berisha, kreu i Bandes, i cili ndodhet pas hekurave, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.981Z

Prangoset anetari i fundit i Bandes se Lushnjes

Prangoset anetari i fundit i Bandes se Lushnjes. Burime nga policia bejne te ditur se 47-vjecari Arian Alicko u arrestua ne Shqiperi. Alicko do t’i bashkohet anetareve te tjere te bandes, qe gjykohen per krime te kryera ne vitin 1997.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.955Z

Deshmon i penduari i Bandes se Durresit

Seanca e radhes ndaj bandes se Durresit nisi me deshmine e te penduarit te bandes se Durresit, Adriatik Coli. Coli tregoi para trupit gjykues se si u njoh me Lul Berishen, nderkohe qe te pandehurit dhe avokatet e tyre kundershtuan deshmine e Adriatik Colit."Jam njohur me Lul Berishe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.395Z

Prokuroria shtyn seancen ndaj Bandes se Cerrikut

Seanca ndaj Bandes se Cerrikut per te cilen sot pritej pretenca e prokurorise shtyhet ne Gjykaten e Krimeve te Renda per shkak te nje kerkese te bere nga prokuroria e cila kerkonte kohe ne pergatitjen e dosjes per pretencen ndaj te pandehurve te bandes por edhe mungesa e nje prej avokateve mbrojte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.104Z

Burg anetareve te bandes se Shullazit

brbrGjykata e Krimeve te Renda vendosi masen e sigurise arrest me burg kete te shtune per Endrit Zelen i arrestuar dy dite me pare bashke me Endrit Qyqjan si pjese e bandes qe drejtohej nga Emiljano Shullazi br Zela u prangos ne ambientet e dhomes se takimeve ne burgun 313 teksa priste te takonte da

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama