Rezultate te kerkimit per termin: +Bandes

Total: 1205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.114Z

Vendimi: Gjyqtari “Bandes se Durresit” nuk do largohet

Tirane - Gjykata e Krimeve te Renda hedh poshte kerkesen e anetarit te dyshuar te “Bandes se Durresit” per ndryshimin e kryetarit te trupit gjykues. Pas perplasjes me kryetarin e togave te zeza, Gurali Brahmillari, Sardian Sulejmani pretendoi edhe largimin e gjyqtarit. “Kryetari ka tendence pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.865Z

Ekstradohet anetari i "Bandes se Durresit", Gashi

Tirane- Interpol Tirana ka ekstraduar dje anetarin e "Bandes se Durresit", Bujar Gashin. 37-vjecari, nga Durresi eshte sjelle nga Milano, (Itali) pasi ishte shpallur person ne kerkim nderkombetar. Gashi akuzohet nga Prokuroria e Krimeve te Renda, per vepren penale te "vrasjes me paramendim". Sipas p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.619Z

Prangosja e te dyshuarve si anetare te bandes

TIRANE - Operacioni "Shkopeti", qe vuri ne pranga te ashtuquajturit anetare te "Bandes se Mirdites", eshte realizuar ne muajin qershor te vitit 2007, ne zonen e Mirdites dhe ne Fier. Fillimisht u vune ne pranga Dritan Ndoi (Syziu), Nikolle Syziu, Bardhok Syziu, Tom Syziu, Tom Gjoka e Arjan Reci, te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.775Z

Gjykata: Jo gjykim me vete "Bandes se Durresit"

Tirane - Pese prej te pandehurve te "Bandes se Durresit" kerkojne vecimin e ceshtjes ne Gjykaten e Krimeve te Renda. Ne seancen e djeshme ne ngarkim te 17 anetareve te dy grupeve rivale, pese nga avokatet mbrojtes kane kerkuar gjykim te mevetesishem, me qellim perjashtimin e klienteve nga dosja ne g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.201Z

Arrestohet Alxhi Nallbani anetar i bandes se Aldo Bares

U denua ne Itali me Dondollakun dhe Begon dhe 13 shqiptare te tjere trafikonin droge per llogari te il professore Bares Arrestohet nga policia e kryeqytetit nje nga anetaret e Bandes se Lushnjes Alxhi Nallbani i njohur ndryshe me pseudonimin Xhili. I shumekerkuar nga autoritetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.703Z

Shtyhet gjyqi ndaj Bandes se Tritolit mungonin avokatet

brbrGjykata e Krimeve te Renda ka shtyre seancn gjyqesore ndaj 7 te pandehurve te Bandes se Tritolit dhe shkak eshte bere mungesa e dy avokateve mbrojtes te Andon Mehillajtbrbr brbrAvokatet e Mehillajt Edmond Dema dhe Lazer Sokoli nuk kishin njoftuar trupin gjykues per mospjesemarrjen e tyre ne ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.407Z

Ekstradohet Aldo Bare, kreu i bandes se Lushnjes

Alfred Shkurti, i njohur edhe si Aldo Bare, kreu i nje bande mafioze ne qytetit te Lushnjes ka mberritur ne aeroportin e Rinasit ne oren 09:55 minuta. (UPDATE) Nje carter i nisur nga Turqia e ka zbritur ne Shqiperi, njeriun me te perfolur te botes se krimit ne vend, mbi te cilin rendojne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama