Rezultate te kerkimit per termin: +Bandes

Total: 1205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.395Z

Prokuroria shtyn seancen ndaj Bandes se Cerrikut

Seanca ndaj Bandes se Cerrikut per te cilen sot pritej pretenca e prokurorise shtyhet ne Gjykaten e Krimeve te Renda per shkak te nje kerkese te bere nga prokuroria e cila kerkonte kohe ne pergatitjen e dosjes per pretencen ndaj te pandehurve te bandes por edhe mungesa e nje prej avokateve mbrojte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.104Z

Burg anetareve te bandes se Shullazit

brbrGjykata e Krimeve te Renda vendosi masen e sigurise arrest me burg kete te shtune per Endrit Zelen i arrestuar dy dite me pare bashke me Endrit Qyqjan si pjese e bandes qe drejtohej nga Emiljano Shullazi br Zela u prangos ne ambientet e dhomes se takimeve ne burgun 313 teksa priste te takonte da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.360Z

Pretenca e Bandes se Durresit

Prokuroria 25 vjet burg per Bujar Gashin Prokuroria e Krimeve te Renda kerkoi denimin me 25 vjet heqje lirie per Bujar Gashin nje tjeter i pandehur i akuzuar si anetar i Bandes se Durresit. Kerkesa u be ne Gjykaten e Krimeve te Renda nga prokurori i ceshtje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.045Z

Paloka Strukturat e qeverise ne dispozicion te kreut te bandes

0 brbr brbrPartia Demokratike ka vijuar serisht me akuzat ne adrese te kryeministrit Rama dhe Ministrit te Brendshem Saimir Tahiri per lidhje ma banden qe u perplas mbremjen e se henes ne afersi te rruges se Kavajes ku mbeti i vrare nje 42 vjecar dhe u plagosen dy te tjerebrbr brbrNe nje dalje per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.352Z

Procesi i Bandes se DurresitKerkohet pafajesia per Doklen

Gjate seances gjyqesore per Banden e Durresit mbrojtja ka kerkuar pafajesine e Endrit Dokles. Me seancen e sotme perfunduan dhe konkluzionet e mbrojtjes duke i hapur rruge vendimit perfundimtar te gjykates.Seanca e ardhshme pritet te mbahet me 12 janar. Prokuroria ka kerkuar burg perjete per 4 aneta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.867Z

Arrestohet ne Itali anetari i bandes se Nikles Edmond Sina

/ / TIRANE - Interpoli arreston ne Itali nje prej anetareve te bandes se Nikles te denuar ne mungese nga Gjykata e Krimeve te Renda me 10 vjet burg per vjedhje me arme te kryer ne bashkepunim. Policia e Shtetit njoftoi dje arrestimin e Edmond Sines 34 vjec ne Bolonja. Pas a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.996Z

Avokatet mbrojtes te Bandes se Durresit kerkojne pafajesine e Endrit Dokles

Eumlshte kerkuar pafajesia dhe lirimi nga te gjitha akuzat e prokurorise per nje prej drejtuesve te Bandes se Durresit Endrit Doklen. Kerkesa erdhi nga pala e avokateve mbrojtes ku ne seancen e sotme te krimeve te renda qe startoi per kete vit gjyqin per anetaret e Bandes se Durresit me dy te pan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama