Rezultate te kerkimit per termin: +Bandes

Total: 1205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.352Z

Procesi i Bandes se DurresitKerkohet pafajesia per Doklen

Gjate seances gjyqesore per Banden e Durresit mbrojtja ka kerkuar pafajesine e Endrit Dokles. Me seancen e sotme perfunduan dhe konkluzionet e mbrojtjes duke i hapur rruge vendimit perfundimtar te gjykates.Seanca e ardhshme pritet te mbahet me 12 janar. Prokuroria ka kerkuar burg perjete per 4 aneta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.867Z

Arrestohet ne Itali anetari i bandes se Nikles Edmond Sina

/ / TIRANE - Interpoli arreston ne Itali nje prej anetareve te bandes se Nikles te denuar ne mungese nga Gjykata e Krimeve te Renda me 10 vjet burg per vjedhje me arme te kryer ne bashkepunim. Policia e Shtetit njoftoi dje arrestimin e Edmond Sines 34 vjec ne Bolonja. Pas a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.996Z

Avokatet mbrojtes te Bandes se Durresit kerkojne pafajesine e Endrit Dokles

Eumlshte kerkuar pafajesia dhe lirimi nga te gjitha akuzat e prokurorise per nje prej drejtuesve te Bandes se Durresit Endrit Doklen. Kerkesa erdhi nga pala e avokateve mbrojtes ku ne seancen e sotme te krimeve te renda qe startoi per kete vit gjyqin per anetaret e Bandes se Durresit me dy te pan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.794Z

Shtyhet procesi i „Bandes se Durresit“

Mungesa e avokateve mbrojtes ka bere qe edhe sot te deshtoje procesi gjyqesor ne ngarkim te bandes se Durresit. Gjykata e Krimeve te Renda kerkoi qe avokatet mbrojtes te marrin pjese ne seancat gjyqesore pasi gjykimi po zvarritet ne ekstrem.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.114Z

Vendimi: Gjyqtari “Bandes se Durresit” nuk do largohet

Tirane - Gjykata e Krimeve te Renda hedh poshte kerkesen e anetarit te dyshuar te “Bandes se Durresit” per ndryshimin e kryetarit te trupit gjykues. Pas perplasjes me kryetarin e togave te zeza, Gurali Brahmillari, Sardian Sulejmani pretendoi edhe largimin e gjyqtarit. “Kryetari ka tendence pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.865Z

Ekstradohet anetari i "Bandes se Durresit", Gashi

Tirane- Interpol Tirana ka ekstraduar dje anetarin e "Bandes se Durresit", Bujar Gashin. 37-vjecari, nga Durresi eshte sjelle nga Milano, (Itali) pasi ishte shpallur person ne kerkim nderkombetar. Gashi akuzohet nga Prokuroria e Krimeve te Renda, per vepren penale te "vrasjes me paramendim". Sipas p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.619Z

Prangosja e te dyshuarve si anetare te bandes

TIRANE - Operacioni "Shkopeti", qe vuri ne pranga te ashtuquajturit anetare te "Bandes se Mirdites", eshte realizuar ne muajin qershor te vitit 2007, ne zonen e Mirdites dhe ne Fier. Fillimisht u vune ne pranga Dritan Ndoi (Syziu), Nikolle Syziu, Bardhok Syziu, Tom Syziu, Tom Gjoka e Arjan Reci, te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama