Rezultate te kerkimit per termin: +Baraj

Total: 915
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.084Z

Baraj Marshuesit i dhane nje mesazh Berishes Largohu

Besnik Baraj Tirane 4 shkurt 2011 NOA- Kryetari i Partise Socialiste per Tiranen Besnik Baraj deklaroi se ishin 40 mije qytetare te Tiranes qe i thane Berishes ste duam. Baraj kete deklarate e dha pas perfundimit te demonstrates-marshim te organizuar nga Opozita e Bashkuar. Sot rreth 40 mije qytetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.279Z

Sokol Baraj: “150 dollarë për kokën e Azemit”

Një pohim i bujshëm i një prej zyrtarëve më të lartë shqiptarë të sigurisë. Ish-zëvendësministër i rendit, drejtor i Përgjithshëm i Policisë dhe këshilltar i disa kryeministrave shqiptarë për rendin dhe sigurinë, Sokol Baraj pohon për revistën MAPO atë që ka mësuar nga shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.151Z

Baraj: Protestat janë për zgjedhjet dhe ekonominë

Tiranë, 11 prill, NOA Deputeti i Partisë Socialiste, Besnik Baraj, u shpreh sot se protestat që kanë nisur në gjithë vendin, kundër qeverisë, janë për transparencën e zgjedhjeve dhe situatën ekonomike të rënduar në vend. Java që sapo kaloi tregoi se gjendja entuziaste e eko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.950Z

Baraj: Degradimi i mjedisit, papërgjegjshmëri e Ministrisë së Mjedisit

Sekretari për Mjedisin në PS, Besnik Baraj ka shprehur shqetësimin se mjedisi shqiptar po shkon në degradim. Mosndalja e degradimit të mjedisit nga qeveria ndodh për shkak të dobësimit të qëllimshëm të kapaciteteve administrative në këtë fushë. Sipas Baraj, në Ministrinë e Mjedisit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.238Z

Baraj Prokuroria te hetoje zv/drejtorin e policise Kulicaj

TIRANEuml- Deputeti i Partise Socialiste Besnik Baraj kerkoi sot qe Prokuroria te hetoje zv/drejtorin e Policise se Shtetit Agron Kulicaj mbi akuzat e ngritura se fundi ndaj tij nga deputeti Dritan Prifti. Permes nje deklarate per shtyp Baraj i referohet nje interviste ne nje te perditshme dhene nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.714Z

Baraj: Caushoglu, informacione të njëanshme nga Topalli

Replika e opozitës Deklarimet e Presidentit të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës, Mevlut Caushoglu, janë konsideruar nga selia rozë si produkt i keqinformimit. Në një prononcim për shtyp, deputeti socialist i Tiranës, Besnik Baraj, ka nënvizuar edhe njëherë gatishmërin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.489Z

Baraj: Shkarkimi i Ramës, PD s‘ka bazë ligjore

"Nuk ka asnjë bazë ligjore, por edhe nëse do të kishte, kjo është qesharake". Kështu e vlerëson deputeti socialist, Besnik Baraj, deklaratën e Partisë Demokratike për të shkarkuar kryebashkiakun Edi Rama për çështjen e mbeturinave. Në cilësinë e ish-kryetarit të grupit të këshil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama