Rezultate te kerkimit per termin: +Baraj

Total: 915
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.820Z

Homazhet për Sokol Barajn, ish-kreun e Policisë së Shtetit

Kanë nisur homazhet për ish-drejtorin e Policisë së Shtetit Sokol Baraj 53-vjeç, i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme pas një ataku në zemër. Ceremonia po zhvillohet në hollin e Drejtorisë së Shtetit, ndërkohë që njerëz të rëndësishëm të politikës dhe policisë kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.059Z

PS: Ja pse jemi kundër centralit bërthamor

Partia Socialiste renditi dje pesë arsyet përse nuk mund të ndërtohet një central bërthamor në Shqipëri. Sekretari për Mjedisin në PS, Besnik Baraj, renditi si arsye të parë faktin që Shqipëria shtrihet në atë brez të globit që ka sizmikë të lartë. Baraj tha se Shqipëria nuk of

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.537Z

PS zgjedh kryetarin për Tiranën më 20 shkurt

Selia e PS Partia Socialiste njoftoi sot se zgjedhjet për kreun e kësaj force politike në kryeqytet do të mbahen pas 6 ditësh, më 20 shkurt. Tashmë janë konfirmuar katër kandidaturat që synojnë këtë post. Janë 3 deputetë aktualë të Partisë Socialiste, Ilir Gjoni, Andis Harasani si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.608Z

Vlore djali masakron me thike te atin

Krimi brenda familjes ka goditur këtë hërë në qytetin e Vlorës ku djali masakroi me thikë babanë e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e familjes Baraj në lagjen “Rilindja”. Ermal Baraj, 20 vjeç ka go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.466Z

PS: Skema e skandalit korruptiv të Vokshit, Shteti i korrupsionit të motrave

Tiranë, 10 gusht, NOA Duke e cilësuar si korrupsioni i motrave selia rozë denoncoi rishtaz deputeten Albana Vokshi dhe skandalin e korrupsionit dhe konfliktit të interesit ku është përfshirë ajo, me një tjetër fakt të ri që i vishet dosjes së abuzimeve. Deputeti i Partisë Socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.698Z

Ataku në zemër i merr jetën ish-zëvendës ministrit të Brendshëm

Ish-zëvendës ministri i Brendshëm Sokol Baraj është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku në zemër. Baraj ka drejtuar policinë e shtetit në periudhën më të vështirë. Ish- zëvendës ministri ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare. Në fillimin e korrikut 1997 u emërua Drejtor i Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.617Z

PS: Qeveria të përgjigjet për abuzimin me koncesionet

Partia Socialist vijon valn e akuzave pr ligjvnsen demokrate, Albana Vokshi. N deklaratn e radhs, deputeti i PS-s, Besnik Baraj, i krkoi qeveris t jap prgjigje pr abuzimet, sipas tij, me koncesionet. Sipas tij: “Bashkautorsia korruptive n rastin Vokshi sht e pastr dhe e p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama