Rezultate te kerkimit per termin: +Baraj

Total: 915
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.537Z

PS zgjedh kryetarin për Tiranën më 20 shkurt

Selia e PS Partia Socialiste njoftoi sot se zgjedhjet për kreun e kësaj force politike në kryeqytet do të mbahen pas 6 ditësh, më 20 shkurt. Tashmë janë konfirmuar katër kandidaturat që synojnë këtë post. Janë 3 deputetë aktualë të Partisë Socialiste, Ilir Gjoni, Andis Harasani si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.608Z

Vlore djali masakron me thike te atin

Krimi brenda familjes ka goditur këtë hërë në qytetin e Vlorës ku djali masakroi me thikë babanë e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e familjes Baraj në lagjen “Rilindja”. Ermal Baraj, 20 vjeç ka go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.466Z

PS: Skema e skandalit korruptiv të Vokshit, Shteti i korrupsionit të motrave

Tiranë, 10 gusht, NOA Duke e cilësuar si korrupsioni i motrave selia rozë denoncoi rishtaz deputeten Albana Vokshi dhe skandalin e korrupsionit dhe konfliktit të interesit ku është përfshirë ajo, me një tjetër fakt të ri që i vishet dosjes së abuzimeve. Deputeti i Partisë Socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.698Z

Ataku në zemër i merr jetën ish-zëvendës ministrit të Brendshëm

Ish-zëvendës ministri i Brendshëm Sokol Baraj është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku në zemër. Baraj ka drejtuar policinë e shtetit në periudhën më të vështirë. Ish- zëvendës ministri ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare. Në fillimin e korrikut 1997 u emërua Drejtor i Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.617Z

PS: Qeveria të përgjigjet për abuzimin me koncesionet

Partia Socialist vijon valn e akuzave pr ligjvnsen demokrate, Albana Vokshi. N deklaratn e radhs, deputeti i PS-s, Besnik Baraj, i krkoi qeveris t jap prgjigje pr abuzimet, sipas tij, me koncesionet. Sipas tij: “Bashkautorsia korruptive n rastin Vokshi sht e pastr dhe e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.654Z

PS: Kundr ides pr reaktorin brthamor

Partia Socialiste reagon sërish ndaj planit për ngritjen e një centrali bërthamor në Shqipëri. Deputeti socialist, Besnik Baraj, kërkoi që një iniciativë e tillë të marrë përgjigjen e komunitetit, duke kaluar përmes një referendumi kombëtar.Socialistët shprehin shqetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.280Z

PS:Mjedisi jashtë vëmendjes së qeverisë

Sekretari për Mjedisin në Partinë Socialiste Besnik Baraj tha gjatë një konference për shtyp se "Monitorimi i mjedisit është një detyrim ligjor i qeverisë, e cila ka katër muaj që nuk bën asgjë në këtë drejtim, duke treguar papërgjegjësi për ta kryer në kohë dhe sipas stan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama