Rezultate te kerkimit per termin: +Baraj

Total: 915
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.608Z

Vlore djali masakron me thike te atin

Krimi brenda familjes ka goditur këtë hërë në qytetin e Vlorës ku djali masakroi me thikë babanë e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e familjes Baraj në lagjen “Rilindja”. Ermal Baraj, 20 vjeç ka go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.466Z

PS: Skema e skandalit korruptiv të Vokshit, Shteti i korrupsionit të motrave

Tiranë, 10 gusht, NOA Duke e cilësuar si korrupsioni i motrave selia rozë denoncoi rishtaz deputeten Albana Vokshi dhe skandalin e korrupsionit dhe konfliktit të interesit ku është përfshirë ajo, me një tjetër fakt të ri që i vishet dosjes së abuzimeve. Deputeti i Partisë Socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.698Z

Ataku në zemër i merr jetën ish-zëvendës ministrit të Brendshëm

Ish-zëvendës ministri i Brendshëm Sokol Baraj është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku në zemër. Baraj ka drejtuar policinë e shtetit në periudhën më të vështirë. Ish- zëvendës ministri ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare. Në fillimin e korrikut 1997 u emërua Drejtor i Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.617Z

PS: Qeveria të përgjigjet për abuzimin me koncesionet

Partia Socialist vijon valn e akuzave pr ligjvnsen demokrate, Albana Vokshi. N deklaratn e radhs, deputeti i PS-s, Besnik Baraj, i krkoi qeveris t jap prgjigje pr abuzimet, sipas tij, me koncesionet. Sipas tij: “Bashkautorsia korruptive n rastin Vokshi sht e pastr dhe e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.654Z

PS: Kundr ides pr reaktorin brthamor

Partia Socialiste reagon sërish ndaj planit për ngritjen e një centrali bërthamor në Shqipëri. Deputeti socialist, Besnik Baraj, kërkoi që një iniciativë e tillë të marrë përgjigjen e komunitetit, duke kaluar përmes një referendumi kombëtar.Socialistët shprehin shqetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.280Z

PS:Mjedisi jashtë vëmendjes së qeverisë

Sekretari për Mjedisin në Partinë Socialiste Besnik Baraj tha gjatë një konference për shtyp se "Monitorimi i mjedisit është një detyrim ligjor i qeverisë, e cila ka katër muaj që nuk bën asgjë në këtë drejtim, duke treguar papërgjegjësi për ta kryer në kohë dhe sipas stan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.987Z

Vlorë, banorë e deputetë të PS-së protestë pranë Pyllit të Sodës

Protestë pranë Pyllit të Sodës në Vlorë kundër projekteve të qeverisë për ta shdërruar atë në zonë industriale. Në protestë janë të pranishëm banorë të zonës dhe deputetë të PS-së, Fatmir Toçi, Eltar Deda dhe Besnik Baraj. Pjesë e protestës janë bërë edhe ambjental

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama