Rezultate te kerkimit per termin: +Baraj

Total: 915
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.498Z

Baraj: TVSH, prapambetja e tregut mediatik

Kryetari i PS së Tiranës, Besnik Baraj, e ka vlerësuar si të paprecedentë përgjigjen e dhënë dje nga drejtuesit e TVSH-së ndaj kryetarit të opozitës Rama. Baraj u shpreh se replika e djeshme e TVSH-së me PS-së ishte një shprehje tipike e prapambetjes së thellë të atij institucioni d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.742Z

Baraj: Zjarret pas lejeve për qymyrdrurin

Besnik Baraj Sekretari për Çështjet Mjedisore, Besnik Baraj, akuzoi qeverinë se jo vetëm nuk ka marrë asnjë masë për mbrojtjen e pyjeve nga zjarret, por i ka stimuluar ato përmes shfrytëzimit pa kriter të tyre. Sipas Barajt, është qeveria shqiptare ajo që ka krijuar klimë të përsht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.112Z

Baraj: “Qeveria dhe Xhuveli po shkatërrojnë mjedisin”

Sekretari i Mjedisit në Partinë Socialiste, Besnik Baraj, ka akuzuar qeverinë “Berisha” dhe ministrin e Mjedisit, Lufter Xhuveli, si shkaktarë të ndotjes dhe shkatërrimit mjedisor në Shqipëri. Në një konferencë për shtyp Baraj tha se qeverisë aktuale i mungojnë politikat mjedisore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.928Z

PS, Baraj: Berisha refuzoi kompromisin

Partia Socialiste akuzoi nepermjet deputetit Besnik Baraj, kryeministrin Sali Berisha se nuk pranon asnjë lloj kompromisi per zgjidhjen e ngercit politik ne vend. Sipas deputeti te selise roze, opozita i ka pranuar te gjitha propozimet e nderkombetareve ne sherbim te proceseve integruese te vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.615Z

Baraj: Kryeministri Berisha vazhdon të gënjejë

Kryetari i Partisë Socialiste të degës së kryeqytetit Besnik Baraj, deklaroi dje se kreu i qeverisë gënjeu kur tha se ligji i dosjeve është me standarde evropiane, sepse sot, sekretari i Përgjithshëm i KE tha të kundërtën. "Gënjeu kur tha se prioriteti i tij është pajisja me karta, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.101Z

Baraj: 28 Qershori, fundi i ponepolitikës

Kryetari i PS për Tiranën, Besnik Baraj reagoi ndaj akuzave të mazhorancës se kryetari i Bashkisë së Tiranës nuk ka rritur taksat dhe nuk do ta bëjë këtë për sa kohë do qeverisë në Tiranë. 28 Qershori do të jetë fundi i Ponepolitikës së gënjeshtrave e abuzimeve me qytetarët.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.704Z

PS,Baraj: Ndërtimi i TEC-eve, rrezik për mjedisin

Partia Socialiste denoncoi sot rrezikun që i kanoset vendit për shkak të TEC-it të Porto-Romanos. Sipas sekretarit për cështjet mjedisore, Besnik Baraj, ndotjet masive janë tej normave të lejuara. Baraj theksoi se koston mjedisore do ta paguajnë brezat sot dhe nesër. TIRANE- Partia S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama