Rezultate te kerkimit per termin: +Bardh

Total: 9346
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.277Z

Unitedi merr fitoren e parë

Manchester United është skuadra e vetme angleze, që ka shijuar fitoren në xhiron e dytë të Ligës së Kampionëve. Djajtë në Old Traford, kanë mposhtur 2:1 gjermanët e Wolfsburgurt. Caligiuri në minutën e 4’, ua dha ep&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.573Z

Soni Malaj sonte lanson ‘Me rrena’

Këngëtarja nga Shqipëria Soni Malaj po është mjaft aktive sa i përket lasnimit të këngëve. Ajo sonte në ora 20:00 të mbrëmjes do ta lansoj hitin e saj me të ri të quajtur ‘Me rrena’. Të paktën kështu ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.020Z

Modelet e ‘Victoria’s Secret’ edhe futbolliste (Video)

Nuk po ecin vetëm nëpër pista të modës por edhe në fusha të futbollit. Modelet e ‘Victoria’s Secret’ kanë vendosur që të vishen si futbolliste dhe t’i realizojnë disa fotografi. Adriana Lima, Doutzen Kroes, Lily Aldridge

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.043Z

Elvana bëhet fotografja personale e Besës (foto)

Pas publikimit të dy hiteve të saj verorë “Zejemër” dhe “Arabia”, Besa po bën pushimet e merituara. Këngëtarja ka publikuar në Instagram dy foto ku shfaqet me kostum banjoje të bardhë dhe me një shami në kokë. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.159Z

Enca përsëri pyet “A po t’pëlqen”? (Foto)

Çdo ditë Enca poston një foto të re në rrjetet sociale. Me këtë të fundit duket qartë që ka eksperimentuar me ngjyrat. Rozë, e bardhë, jeshile… gjithçka! Sërish me sloganin e hitit të saj “A po t’p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.708Z

Dardan Berisha, vetëm i mund malazezët

Sigal Prishtina ka arritur edhe fitoren e dytë në Ligën Ballkanike. Bardh e Kaltrit kanë mposhtur në udhëtim skuadrën malazeze, Mornar, 80-87. Sigal Prishtina ishte skuadër më e mirë, në pjesën më të madhe të ndeshjes, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.979Z

Angela ekspozon të pasmet dhe gjoksin (Foto)

Bukuroshja Angela Martin ka vendosur sërish të ekzaltoj dhe provokojë imagjinatën e njerëzve. Shqiptarja me linjat më ideale, ka realizuar një set të ri fotografik ku shfaq hiret e saj të mrekullueshme.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama