Rezultate te kerkimit per termin: +Bardh

Total: 9346
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.275Z

Justin, bardh dhe zi

Këngëtari Justin Timberlake, ka publikuar videospotin e kenges se realizuar në bashkëpunim me reperin, Jay-Z.   Videoklipi i kenges "Suit and Tie", zgjate afro gjashte minuta, ndersa eshte realizuar nga David Fincher, i cili njihet per filmat "Panic Room&q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.972Z

Kryeministri emëron Bardh Spahinë zv/ministër të Shëndetësisë

03-04-2013 / Gazeta 55 Bardh Spahia është emëruar sot zëvendësministër i Shëndetësisë. Vendimi është marrë në mbledhjen e sotme të qeverisë dhe është publikuar në faqen zyrtare të Këshillit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.027Z

E bardhë e seksi

Bukuroshja, Danielle Armstrong ka provokuar së fundmi me veshjen e saj, duke ekspozuar shumë. Ajo, është kapur nga parparcit, deri sa kishte veshur një fustan të bardhë dhe shumë provokativ. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Fustani i saj i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.351Z

"Libr i Bardh" pr drejtsin

Njrit prej sistemeve m t prfolura pr korrupsion n vendin ton do ti krkohet t shpreh opinionin e tij n lidhje me realizimin e reforms n drejtsi. Reforma e shumperfolur ka vn n lvizje Kshillin e Lart t Drejtsis q sot zyrarizon n Gjykatn e Tirans fushtan juridike Libri i Bardh. Nnkryetari i KLD-s,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.266Z

Binjaket bardh e zi mbushin shtatë vjeç (FOTO)

Share Njëra është e zezë dhe ka sy të mëdhenj kafe. Tjetra ka sy blu dhe është bionde. Kanë të njëjtën buzëqeshje të ëmbël, por natyrisht janë ndryshe. Megjithatë janë binjake, lindur vetëm me një minutë ndërmjet. Kian dhe Reeme lindën shtatë vite më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.318Z

Tulisa e mrekullueshme me bardh e zi

Gjyqtarja e X Faktor dhe këngëtarja e njohur britanike Tulisa është fotografuar teksa ka marrë pjesë  në një party në Cotswolds këtë të dielë. Ajo dukej e mrekullueshme me një veshje bardh e zi duke festuar ditëlindjen e 40-të e publicistit të saj Myleene Klass dhe prezantuesit Ver

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.348Z

Tiran, risit e Nats s Bardh

Tirana pr t katrtin vit radhazi do t prjetoj Natn e saj t Bardh. Bashkia e kryeqytetit kt vit prvec koncerteve n ambjente t ndryshme ka menduar edhe risi t tjera. N dy parqet pas monumentit t Sknderbeut dhe tek Galeria e Arteve do t filloj projekti T lindur pr t lexuar. Animator dhe fmij t moshs der

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama