Rezultate te kerkimit per termin: +Bari

Total: 5652
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.092Z

Bari, arrestohet shqiptari, përdorte identitete false

Arrestohet në Bari të Italisë, një shtetas shqiptar i shumëkërkuar nga drejteëia e vendit fqinj. Për 4 vjet i riu shqiptar u ka shpëtuar prangave duke përdorur 5 identitete të ndryshme. Shqiptari me inicialet S.M akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. BARI Policia e Bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.444Z

Juventus ne krize, mundet edhe nga Bari

Pas turperimit ne Ligen e Kampioneve, Juventusi ka marre nje tjeter goditje, kete here ne Serie A. Skuadra e Ferrares eshte mundur 3-1 nga Bari, duke konfirmuar se eshte ne krize. Vendasit kaluan te paret ne avantazh me Mexhorini ne minuten e shtate. Por Juventus reagoi shpjet dhe 16 min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.314Z

Migjen Basha zyrtarizohet te Bari

brbrNje tjeter futbollist i kombetares shqiptare ka gjetur skuader te re per sezonin e ardhshem Migjen Basha tashme eshte nje lojtar i Barit 29-vjecarit i ka ardhur me ne fund leja e kalimit nga zviceranet e Lucernes por per shkak te voneses ai nuk u perfshi ne skuader nga trajneri Roberto Stelone p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.654Z

Bari arrestohet shqiptari me heroine

Një shqiptar është arrestuar në Bari, ndërsa po përpiqej të importonte në Itali 7,5 kilogramë heroinë, që arrinte në 135 mijë doza. Sipas mediave italiane ngarkesa e paketuar në 14 kuti të vogla ishte fshehur n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.577Z

Vrasësi i dy turistëve çekë, një bari i zonës?

Vrasësi i dy turistëve çekë që humbën jetën në Dukagjin dyshohet të jetë një bari i kësaj zone. Kështu kanë deklaruar burime policore për Shqiptarja.com. Pas ndërtimit të dinamikës së krimit policia ka dalë në përfundim se vrasësi është një bari i zonës në moshën 18-2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.779Z

Bari i miut merr nje tjeter jete

Durres Gjithnje e me shume bari i miut eshte kthyer ne vrases per njerezit qe ne perballje me deshperimin vetmine dhe probleme te tjera jetesore gjejne ngushellimin permes ketij bari te vdekja. Nje i moshuar nga Spitalla e Durresit i ka dhene fund jetes dje permes vetehelmimit me fostoksine. Nga he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.567Z

Lazio i kthehet fitoreve, Bari barazon ndaj Parmës

Lazio i është rikthyer fitoreve pas një kohe të gjatë, duke mposhtur në transfertë Cagliarin me rezultat 2-0, kurse nga ana tjetër Parma u ndal në fushë të Barit me rezultat të barabartë 1-1. Lazio nisi mirë takimin, kur Tomasso Rochi shënoi për epërsinë e parë (4'), me anë të a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama