Rezultate te kerkimit per termin: +Bari

Total: 5652
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.577Z

Vrasësi i dy turistëve çekë, një bari i zonës?

Vrasësi i dy turistëve çekë që humbën jetën në Dukagjin dyshohet të jetë një bari i kësaj zone. Kështu kanë deklaruar burime policore për Shqiptarja.com. Pas ndërtimit të dinamikës së krimit policia ka dalë në përfundim se vrasësi është një bari i zonës në moshën 18-2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.779Z

Bari i miut merr nje tjeter jete

Durres Gjithnje e me shume bari i miut eshte kthyer ne vrases per njerezit qe ne perballje me deshperimin vetmine dhe probleme te tjera jetesore gjejne ngushellimin permes ketij bari te vdekja. Nje i moshuar nga Spitalla e Durresit i ka dhene fund jetes dje permes vetehelmimit me fostoksine. Nga he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.567Z

Lazio i kthehet fitoreve, Bari barazon ndaj Parmës

Lazio i është rikthyer fitoreve pas një kohe të gjatë, duke mposhtur në transfertë Cagliarin me rezultat 2-0, kurse nga ana tjetër Parma u ndal në fushë të Barit me rezultat të barabartë 1-1. Lazio nisi mirë takimin, kur Tomasso Rochi shënoi për epërsinë e parë (4'), me anë të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.924Z

BARI/ Kapet skafi i shqiptarëve me 1,3 ton kanabis

Guardia di Finanza ka prangosur dy shqiptarë që po transportonin kanabis drejt Italisë. G.I.  24 vjeç dhe B.B. 52 vjeç po transportonin 1350 kg kanabis drejt Puljas. Kapja eshte kryer fale aktivizimit prej 24 oresh te sinjaleve te alarmit nga pala shqiptare. Policia italiane me anë të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.077Z

Shqipëri-Kosovë konsullatë të përbashkët edhe në Bari

Shqipëria dhe Kosova do të kenë konsullatën e dytë të përbashkët. Pas Milanos do të jetë Konsullata e Shqipërisë në Bari të Italisë së Jugut ajo që do tiu shërbejë edhe shtetasve të Kosovës që jetojnë në Jugun e Italisë, Lajmin e ka bërë me dije Ministri jonë i Jashtëm,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.708Z

Bari, shembet pallati, viktima

Nje pallat eshte shembur ne Bari te Italise duke shkatuar deri ne keto momente tre viktima. Sipas autoriteteve, dy gra 80 dhe 89 vjece dhe nje burre 46 vjecar jane viktimat e para te nxjerra nga rrenojat. Ne vendngjarje kane mbetur te plagosur kater persona te cilat fale nderhyrjes se shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.622Z

Shënon sërish Çani, por Bari vetëm barazim

Sulmuesi i kombëtares shqiptare drejt ëndrrës Seria A Edgar Çani duket se e ka lënë pas momentin e errët në karrierën e tij. Sulmuesi i Barit ka arritur të shënojë një tjetër gol në play-offin e Serisë B italiane, por ekipi i tij nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 ndaj Lati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama