Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkiak

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.760Z

Këshilli Bashkiak dorëhiqet Njazi Kosovrasti

Konfuzion, mbledhja zhvillohet vetëm me anëtarët e djathtë, sot një tjetër takim me të majtët 3 tetor - U thërrit mbledhja e këshillit bashkiak nga nënkryetari Zamir Ndroqi, anëtarët e djathtë u paraqitën, të majtët jo, mbledhja u anulua 17 tetor - U thërrit mbledhja po nga nënk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.907Z

Këshilli bashkiak, të premten shkarkohet Kosovrasti

Lorina MixhaDorëzohet kërkesa e dytë mazhorancës për takim, njoftohen anëtarët për votimin e kryetarit të ri Të dhëna Shkarkimi - I kreut të këshillit bashkiak, Njazi Kosovrasti, është qëllimi kryesor i mbledhjes së thirrur nga mazhoranca e këshillit bashkiak ditën e premte Kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.216Z

Tiranë, shtyhet mbledhjae Këshillit Bashkiak

Të tjera rreth shkrimit Mbledhja e fundit u zhvillua më 3 maj TIRANË – Ka dështuar mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës i cili ishte thirrur që të mblidhej sot në orën 18:00. Shkak për dështimin e kësaj mbledhjeje është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.511Z

Përplasje në Këshillin Bashkiak

 KUÇOVE – Përplasjet në Këshillin Bashkiak të Kuçovës bllokojnë miratimin e buxhetit të vitit 2010. E vetmja pikë që gjeti mbështetje ka qenë ndihma ekonomike për familjet në nevojë. Por, pas kësaj këshilltarët e djathtë e kanë bojkotuar fare mbledhjen. Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.218Z

Dorehiqet kryetari i Keshillit Bashkiak

Kryetari i Keshillit Bashkiak ne Kavaje, Aqif Haveriku, ka dhene doreheqjen dje nga posti qe mbante qe pas zgjedhjeve te 18 shkurtit 2007. Doreheqja e Haverikut erdhi pas mocionit te mosbesimit qe u kerkua ndaj tij me iniciativen e grupit te keshilltareve te Partise Demokratike. Mocionistet thane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.979Z

Studentët "zëvendësojnë" këshillin bashkiak

Studentë nga filiali universitar i Sarandës kanë "zëvendësuar" këshillin bashkiak të qytetit. Kanë qenë 25 studentë që kanë improvizuar dje një mbledhje të radhës së këshillit bashkiak, pikërisht në hollin e kinoteatrit "Butrinti", në sallën e mbledhjeve të parlamentit lokal. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.624Z

Patos, perplasje ne keshillin bashkiak

Salla e mbledhjeve te Keshillit Bashkiak ne qytetin e Patosit eshte kthyer ne nje shesh proteste dhe perplasje mes keshilltareve bashkiake dhe punonjesve te ndermarrjes se gjelberimit te qytetit. Keta te fundit nuk kane marre pagat prej disa muajsh per shkak se keshilli bashkiak nuk ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama