Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkis +Bashkis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.222Z

Bashkia e Kukesit procedim bizneseve debitore

Bashkia e Kukësit do të çojë në ndekje penale disa subjekte të cilat për periudhën 2010-2012 i detyrohen shuma të konsiderueshme arkës së Bashkisë. Masa ekstreme po aplikon edhe ndaj pronarëve që pengojnë Polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.850Z

Tirane Dalipi drejton Keshillin Bashkiak

Është mbajtur pasditen e së hënës në Bashkinë e Tiranës mbledhja e Këshillit Bashkiak, e thirrur nga këshilltarët e majtë. Në këtë mbledhje, kreu i këshilltarëve socialistë, Aldrin Dalipi mori drejtimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.907Z

E moshuara vdiq ne lulishte nipi strehohet ne azil

Bashkia e Durrësit ka strehuar në azilin e të moshuarve Llazi Qendron, nipin e 87-vjeçares që vdiq dy ditë më parë në lulishten e qytetit bregdetar, pasi u detyrua të largohej nga banesa ku kishte jetuar prej vitesh. Kryetari i Bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.390Z

Dhurim gjaku per talasemiket

Banorë të Lushnjës, punonjës të Bashkisë dhe nxënës shkollash ju përgjigjën thirrjes për dhurim gjaku në ndihmë të talasamikeve. Banka e gjakut ne kete qytet qe ju sherben qindra personave beri thirrje per dhurim per s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.311Z

Parkut “Rinia” i shtohen 1000 katrorë hapësirë e gjelbër

Rreth 1000 metra katrorë hapësirë e gjelbër i janë bashkangjitur Parkut Rinia, nga Bashkia e Tiranës, e cila po vijon aksionin për të kthyer zonat e betonizuara në hapësira të gjelbëra. Pas ndërhyrjes së bashkisë disa dit&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.919Z

67 objekte pa leje u ndertuan pas zgjedhjeve ne Tirane

Nisin aksionet në Tiranë për ndërtesat pa leje nga bashkia e Tiranës. Nga monitorimet janë evidentuar rreth 67 objekte pa leje, të cilat janë pezulluar. Bashkia e Tiranës ka deklaruar se nuk do të tolerojë asnjë ndërtim pa leje ,pasi&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.698Z

Basha mbledh Grupin e Punes per lojerat e fatit

Mblidhet grupi i punës i cili po shqyrton grupimin në një zonë të vetme, të të gjithë lojrave të fatit që shtrihen në territorin e bashkisë. Ky grup pune kryesohet nga Kryetari i Bashkisë Lulzim Basha dhe në përbërje t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama