Rezultate te kerkimit per termin: +Batutat

Total: 1966
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.695Z

BATUTAT e Ramës me Volfartin në pritje të Jozefina Topallit

Share Rama-Volfartit: Kjo tryeza e grave, puna më e mirë që ke bërë. Edi Rama, Jozefina Topalli e Ilir Meta ishin ulur në një tryezë të përbashkët gjatë konferencës së organizuar nga OSBE për rritjen e rolit të grave në qeverisje. Ndërkohë që të pranishmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.585Z

BATUTAT/ Rama thumbon Topallin: Jozefinë, si rrije në karrigen me kunj në mes?

Kryeministri Rama nuk ka lënë deputet të opozitës pa thumbuar seancën e sotme. “Viktimë” e tij ka rënë edhe ish-kryeparlamentarja Topalli. Batutat: Rama-Palokës: Mes teje dhe botës së kulturës ekziston gjithmonë një pikë bastesh. Rama-Sali Berishës: Partinë Demokrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.269Z

BATUTAT e deputetëve të PS-së për prostitutat e Doktorit

Sali Berisha është bërë object humori në seancën e djeshme në parlament, pas deklaratës së tij, se ska prostitutë që ai ti ketë ngelur borxh. Deputetët e PS-së kanë qeshur me të madhe pas kësaj deklarate, ndërsa e kanë komentuar atë kështu: Erjon Braçe: U paske dhënë edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.168Z

Batutat/ E burgosura-ministrit Manjani: Na i ndërroni ato lakrat, sduam përditë

Në aktivitetin për punësimin e grave dhe vajzave në konflikt me ligjin, nuk kanë munguar as batutat mes të burgosurave dhe Ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani. Manjani u është drejtuar grave, se duhej të largohet edhe për shkak se po ndjente erën e lakrave dhe ishte orari i drekës. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.458Z

Batutat e Ramës në Elbasan: Hajde Qazim se ti je i PD-së

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë disa çertifikata pronësie ditën e sotme në Bradashesh të Elbasanit. Si në të gjitha takimet e tjera, edhe në Elbasan nuk munguan batutat midis kryeministrit dhe banorëve. Rama i këshilloi fermerët që mos ziheshin më për pronat. Rama: Ju demokrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.874Z

Batutat tek CEZ, Spaho tenton ta ironizojë. Ja përgjigja e Ramës që i mbylli gojën PD

Në fund të komisionit hetimor të mbledhur për privatizimin e OSSH-së nga kompania çeke CEZ, kryeministri Edi Rama, nën cilësinë e dëshmitarit i uroi drejtuesit të komisionit Edmond Spaho suksese në jetë, fjalë kjo e përdorur nga ministri Beqaj. Ky komision u drejtua shumë mirë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.366Z

BATUTAT/ Rama në Konispol: Kujdes nga nusja e djalit. Gruaja: Hajde suksese në jetë

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Konispol, ku ka shpërndarë lejet e fundit të legalizimit për banorët. Rama tha gjatë fjalës së toj, se Bashkia e Konispolit është një nga bashkitë e para që mbyll përfundimisht problemin e legalizimeve dhe të gjithë ata që kanë ndërtuar d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama