Rezultate te kerkimit per termin: +Batutat

Total: 1966
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.320Z

Videot pikante/ Gafat dhe batutat e javës, Rama, Berisha, Blushi

Çdo të dielë në orën 12:00 në "Panorama Online" do të publikohet video me batutat dhe gafat më pikante të javës. Të gjitha momentet e humorit të politikanëve, por edhe personazheve të tjerë do të vijnë për lexuesit me një video. Këtë herë kemi përzgjedhur gafën e Xhemal Qefa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.271Z

BATUTAT/ Më fal zemra, replikat Rama-Vokshi-Spaho

Nuk kanë munguar replikat dashamirëse në seancën maratonë të mbajtur dje në Parlament që përfundoi në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ja disa prej batutave: Spaho: Ke replikë? Rama: Jo sonte nuk kam replikë.. Spaho: Bëj po deshe se kam dhe unë replikë Rama: Sot më ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.268Z

BATUTAT/ Rama: I vura në rresht edhe gjermanët (VIDEO)

Gjatë një aktiviteti për profesionet, ku i ftuar ishte edhe ambasadori gjerman Helmut Hofman, kryeministri Edi Rama nuk i kurseu batutat. Ai tha se edhe gjermanët këtu ishin mësuar me kulturën shqiptare, por me gjobat e larta të vendosura, edhe ata tani respektojnë ligjin. Shqiptarët n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.172Z

Batutat, Berisha dhe Meta e quajnë njëri-tjetrin bashkëkryetarë

Në seancën e djeshme nuk munguan as batutat mes deputetëve. Dy-ish aleatët gjatë qeverisjes katër vjeçare, Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë shkëmbyer dje batuta mes tyre. Fillimisht, ishte ish-kryeministri Berisha i cili në nisje të fjalës së tij ju drejtuar Metës duke e quajtur atë si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.261Z

BATUTAT/ Bujar Leskaj- deputetit socialist: Ti nuk je skifter, dukesh lejlek

Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar Leskaj, ka qenë sot në Komisionin parlamentar të Ekonomisë, ku ka folur për çështjen e CEZ. Gjatë fjalës së tij, ai ka shkëmbyer edhe disa batuta me deputetët socialistë. Ervin Bushati ka bërë ironi me të, duke e cilësuar skifte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.527Z

Batutat e Ramës me kryebashkiakun demokrat të Tropojës

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Tropojë me disa nga ministrat e kabintetit të tij. Ai është takuar edhe me kryebashkiakun demokrat të Tropojës, Besnik Dushaj. Në një intervistë telefonike për gazetaren e Panorama Arisa Liço, kreu i Bashkisë së Tropojës tha se ka marrë premti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.360Z

Batutat e Ramës në Vjenë

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Vjenë në kuadër të samitit që po mbahet me krerët e qeverive të vendeve të Ballkanit. Takimi i parë, ku Rama ishte i pranishëm, u zhvillua me përfaqësues të shoqërisë civile. Gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë shqiptare nuk i kurseu batutat e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama