Rezultate te kerkimit per termin: +Batutat

Total: 1966
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.786Z

Batutat e Metës me deputetët e opozitës

Pavarësisht akuzave dhe tensionit kreu i Kuvendit Ilir Meta ka gjetur momentin për të shkëmbyer edhe disa batuta me deputetët e opozitës. Në kohën kur deputetët e opozitës po akuzonin mazhorancën për transportin e drogës përmes avionëve kreu i Kuvendit ndërhyri duke thënë se avion�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.108Z

Batutat e Besnik Mustafajt me Lul Berishën

Një grup intelektualësh, shkrimtarë dhe artistë, iu bashkuan projektit social- kulturor "Prag", duke vizituar burgun e sigurisë së lartë në Fushë Krujë. Mes tyre ishte ish- ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, aktorja Ema Andrea, ish- diplomati dhe shkrimtari Ylljet Aliçka, etj. Sipas G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.535Z

Lily Allen i jep lamtumiren muzikes?

Lily Allen i jep lamtumiren (momentale) karrieres si kengetare per te vazhduar aktrimin. Kengetarja amerikane qe u be e njohur fale stilit te vecante te te kenduarit, ka shkruar ne blogun e saj se e ka mbyllur kontraten me kompanine Emi. “Nuk kam projekte per nje album te ri”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:54.061Z

Duro martohet, kombetarja ne "Sheraton"

Klodian Duro, futbollisti i shquar i kombetares shqiptare perjetoi nje dite te vecante dje, teksa i dha fund beqarise. Mesfushori pervec familjareve dhe te aferm te tij, kishte ftuar edhe shume futbolliste, pjesa me e madhe e te cileve ishin ish-shoke te skuadrave te kaluara, apo pjesetare te ekipit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.908Z

Basha del nga çadra, bën batuta për hashashin nga Elbasani

Festës dhe urimeve për Ditën e Verës i është bashkuar dhe kryeopozitari Lulzim Basha, i cili ka dalë nga çadra dhe ka udhëtuar drejt qytetit te Elbasanit. Gjatë një vizite në panairin që bëhet çdo vit në Elbasan, Basha, i shoqëruar dhe nga bashkëshortja e tij, nuk i kurseu batutat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.352Z

Regjister i ri per adresat

p styletext-align justifyDuke filluar nga kjo e hene ne dyert e shtepise tuaj do te vijne regjistruesit per te bere nje regjister te ri te adresave ne vend Sipas kryeministrit Rama Shqiperia eshte i vetmi vend ne bote qe nuk ka nje regjister te sakte te popullsise Per liderin e qeverise kjo reforme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama