Rezultate te kerkimit per termin: +Batutat

Total: 1966
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.908Z

Basha del nga çadra, bën batuta për hashashin nga Elbasani

Festës dhe urimeve për Ditën e Verës i është bashkuar dhe kryeopozitari Lulzim Basha, i cili ka dalë nga çadra dhe ka udhëtuar drejt qytetit te Elbasanit. Gjatë një vizite në panairin që bëhet çdo vit në Elbasan, Basha, i shoqëruar dhe nga bashkëshortja e tij, nuk i kurseu batutat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.352Z

Regjister i ri per adresat

p styletext-align justifyDuke filluar nga kjo e hene ne dyert e shtepise tuaj do te vijne regjistruesit per te bere nje regjister te ri te adresave ne vend Sipas kryeministrit Rama Shqiperia eshte i vetmi vend ne bote qe nuk ka nje regjister te sakte te popullsise Per liderin e qeverise kjo reforme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.316Z

VIDEO/ Rama flet në Asamblenë e NATO-s, salla shpërthen në të qeshura

Kryeministri  Edi Rama ka përshëndetur punimet e Asamblesë së NATO­-s që po mbahet prej disa ditësh në vendin tonë. Gjatë fjalës së tij, Rama kujtoi edhe deklaratat e tij në Britani, ku apeloi që të mos votohej pro daljes nga BE­ja. Batutat e Ramës kanë shkaktuar humor në sallë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.036Z

Rama-Berisha debatet mes tyre ne parlament FOTOGALERIVIDEO

Transmetuar me 26072016 - 0138 Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha kane zhvilluar nje debat te gjate ne seancen e fundit per kete sesion punimesh ne parlamentbr br Para marrjes se pushimeve qe te dy i kane treguar njeri tjetrit burgun d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.967Z

Rama lexon poezi në Kuvend, Spaho i reciton Fan Nolin

Pavarësisht debateve dhe akuzave gjatë seancës parlamentare nuk munguan as batutat. Fillimisht ishte kryeministri Edi Rama ai i cili ju drejtua deputetëve të opozitës me një vjershë: O i shkretë i punësuar Jep e merr me këmbë e duar Bam me këmbë e bam me duar O i shkretë i punësuar!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.620Z

Rama prezanton programin per bujqesine

0 brbr SSSAbrASS brbrProgramin per zhvillimin e bujqesise Kryeministri Rama e beri ne ambient te hapur ne periferi te Lezhesbrbr brbrKreu i qeverise tha se ne 18 muaj qeveria aplikoi nje menyre te re te mbeshtetjes se ketij sektori duke u fokusuar te eliminimi i korrupsionit me fondet qe shkonin pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.278Z

Veli Rada shuhet ne moshen 72-vjecare

brbrNga mjeshter i humorit ne komentator sportiv dhe anasjelltas Veli Rada artisti me nje karriere mbi 35-vjecare eshte ndare nga jeta pas nje semundje te rende Aktori profesionist i ish Estrades se Tiranes nderroi jete ne moshen 72- vjecare dhe homazhet ne nder te tij u mbajten kete te shtune ne am

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama