Rezultate te kerkimit per termin: +Batutat

Total: 1966
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.316Z

VIDEO/ Rama flet në Asamblenë e NATO-s, salla shpërthen në të qeshura

Kryeministri  Edi Rama ka përshëndetur punimet e Asamblesë së NATO­-s që po mbahet prej disa ditësh në vendin tonë. Gjatë fjalës së tij, Rama kujtoi edhe deklaratat e tij në Britani, ku apeloi që të mos votohej pro daljes nga BE­ja. Batutat e Ramës kanë shkaktuar humor në sallë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.036Z

Rama-Berisha debatet mes tyre ne parlament FOTOGALERIVIDEO

Transmetuar me 26072016 - 0138 Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha kane zhvilluar nje debat te gjate ne seancen e fundit per kete sesion punimesh ne parlamentbr br Para marrjes se pushimeve qe te dy i kane treguar njeri tjetrit burgun d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.967Z

Rama lexon poezi në Kuvend, Spaho i reciton Fan Nolin

Pavarësisht debateve dhe akuzave gjatë seancës parlamentare nuk munguan as batutat. Fillimisht ishte kryeministri Edi Rama ai i cili ju drejtua deputetëve të opozitës me një vjershë: O i shkretë i punësuar Jep e merr me këmbë e duar Bam me këmbë e bam me duar O i shkretë i punësuar!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.620Z

Rama prezanton programin per bujqesine

0 brbr SSSAbrASS brbrProgramin per zhvillimin e bujqesise Kryeministri Rama e beri ne ambient te hapur ne periferi te Lezhesbrbr brbrKreu i qeverise tha se ne 18 muaj qeveria aplikoi nje menyre te re te mbeshtetjes se ketij sektori duke u fokusuar te eliminimi i korrupsionit me fondet qe shkonin pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.278Z

Veli Rada shuhet ne moshen 72-vjecare

brbrNga mjeshter i humorit ne komentator sportiv dhe anasjelltas Veli Rada artisti me nje karriere mbi 35-vjecare eshte ndare nga jeta pas nje semundje te rende Aktori profesionist i ish Estrades se Tiranes nderroi jete ne moshen 72- vjecare dhe homazhet ne nder te tij u mbajten kete te shtune ne am

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.125Z

Julian Deda, si ka qenë 35 kile më i ri |FOTO

Transmetuar më 13.04.2015 - 08:53 Batutat e tij karakteristike nuk kalojnë pa u vënë re, si në skenë dhe jashtë saj. Aktori i humorit Julian Deda, ka publikuar një fotografi për miqtë dhe ndjekësit e tij në Instagram, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.974Z

Klosi: Në Kongres shkojmë ballëlart me në krye shokun Edi Rama

Kryeministri dhe kreu i PS-së Edi Rama së bashku me ministrin Blendi Klosi ishin në Berat ku shpërndanë disa tesera për anëtarët e rinj që ju bashkuan Partisë Socialiste. Gjatë fjalës së mbajtur ministri Klosi përmendi disa nga reformat e ndërmarra nga qeveria ndërsa u ndal edhe tek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama