Rezultate te kerkimit per termin: +Batutat

Total: 1966
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.527Z

Batutat e Ramës me kryebashkiakun demokrat të Tropojës

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Tropojë me disa nga ministrat e kabintetit të tij. Ai është takuar edhe me kryebashkiakun demokrat të Tropojës, Besnik Dushaj. Në një intervistë telefonike për gazetaren e Panorama Arisa Liço, kreu i Bashkisë së Tropojës tha se ka marrë premti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.360Z

Batutat e Ramës në Vjenë

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Vjenë në kuadër të samitit që po mbahet me krerët e qeverive të vendeve të Ballkanit. Takimi i parë, ku Rama ishte i pranishëm, u zhvillua me përfaqësues të shoqërisë civile. Gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë shqiptare nuk i kurseu batutat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.918Z

Batutat e Papa Franceskut në Tiranë

TIRANË- Papa Francesku, që karakterizohet nga buzëqeshja e ëmbël dhe plot dashamirësi, nuk lë mënjanë dhe batutat. Në takimet që kreu në Tiranë, figura që të imponon vetvetiu respekt, u shpreh me çiltërsi dhe kjo në varësi të rrethanave ku u ndodh. Batuta për Nënë Terezën&ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.213Z

Çiljeta pa bust, si PD pa Berishën, batutat mes Ramës dhe Çiljetës

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e cila ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme ka qenë e ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit. Moderatori e ka ngacmuar Çiljetën duke i thënë se çfarë do ti kërkoje Kryeministrit Edi Rama, dhe Çiljeta është përgjigjur: Meqënëse dikur kam thënë që ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.192Z

BATUTAT me spec mes Ramës dhe Donald Lu në Uashington

Kryeministri Rama ka qenë sot i pranishëm në zyrat e Këshillit Atlantik në Uashington, ku i është përgjigjur një sërë pyetjesh nga të pranishmit. Mes personave që u drejtuan për Ramën, mori pjesë edhe ambasadori amerikan në Shqipëri, Donald Lu. Lu i bëri një pyetje ironike, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.460Z

BATUTAT/ Pacienti Rama befason kryeministrin Rama: Më përpara i shaja sa të duash

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Qendrën Spitalore Nënë Tereza. Ai ka marrë pjesë në inagurimin e njësisë së Shërbimit Neurovaskular (stroke dhe post-stroke), që është shërbimi më i ri i krijuar në Qendrën Spitalore Nënë Tereza, si pjesë e Polit të Integruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.512Z

Berisha drekon me deputetët e rinj/ Ja batutat e tij me Arben Ristanin

Pas seancës së djeshme plenare, ish- kryeministri Sali Berisha drekoi me deputetët rishtarë në grupin parlamentar të Partisë Demokratike në ambientet e restorantit Sofra e Ariut në kryeqytet. Dreka është organizuar nga Astrit Veliaj, një prej deputetëve të rinj në PD. Mes të ftuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama