Rezultate te kerkimit per termin: +Bedri +Hasani

Total: 107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.263Z

Vdekje nga frika

Naim Avdyli (27) nuk ka vdekur nga përdorimi i armës së ftohtë, por një gjë e tillë ka rezultuar për shkak të frikës gjatë rrahjes në dasmën e huaj, me çrast Avdyli ka pësuar infarkt. Kështu pretendon policia e Kosovës në kallëzimin penal kundër katër të dyshuarve, pjesëmarrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.730Z

Dy te vrare, 10 vjet burg

TIRANE - I denuar me vetem 10 vjet burg per dy vrasje, Interpol Tirana ka ekstraduar nga Italia, Bedri Sulen. Lajmi eshte bere i ditur gjate dites se djeshme nga burimet zyrtare te Policise se Shtetit, te cilat thane se, Interpol Tirana ekstradoi nga Italia 35-vjecarin Sula, nga Durresit, i shpallur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.785Z

Te qete per naten e festes

Nata e festës së Vitit të Ri nuk do të jetë e tillë për policinë. Në kryeqytet, veç policisë rrugore, sipas një plani të posaçëm, do të angazhohen edhe struktura të tjera të policisë së shtetit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.263Z

UKF, 600 mijë lekë debi qytetarit, pa pasur asnjë ditë ujë

Ujësjellësi i Fierit të faturon edhe nëse ti nuk ke një kontratë uji me ta. Ndonjëherë të faturon për ujë të harxhuar, edhe pse ty nuk të vjen uji në shtëpi, herë tjetër të sjell vetëm tarifën mujore, duke të bërë debitor, pa pasur nevojë për ndonjë kontratë. E nëse kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.068Z

Tirane policia ne gatishmeriJo Nates se Bardhe te Rames

Si e kishte bere tradite kryebashkiaku Edi Rama cdo 29 Nentor feste te Clirimit organizohej Nata e Bardhe me aktivitete te shumta non stop ne te gjithe Tiranen. Disa bare dhe lokale ne kryeqytet me nisme te tyre kane lajmeruar dhe ne facebook se do ta ruajne kete tradite e do te organizojne party te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.974Z

T rinj dhe t pabindur

Cdo ditë të paktën 2- 3 ngjarje regjistrohen në policinë e Tiranës si sulme mes të rinjsh, grindje që nisin që nga motivet tejet ordinere deri tek sherre nën efektin e alkoolit. Statistikat flasin për të rinj që gjithmonë e më shumë tentojnë t’i zgjidhin cështje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.560Z

Shënohet 100-vjetori i Kongresit të dytë të Manastirit

Manastir, 2 prill, NOA - Me rastin e shënimit të 1000vjetorit të Kongresit të dytë të Manastirit, në mjediset e Muzeut të Kongresit të Alfabetit, u mbajt një akademi solemne, me një pjesë shkencore, ku u paraqitën 5 referate kushtuar kësaj date historike, nga studiues nga fusha e h

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama