Rezultate te kerkimit per termin: +Bedri +Hasani

Total: 107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.263Z

UKF, 600 mijë lekë debi qytetarit, pa pasur asnjë ditë ujë

Ujësjellësi i Fierit të faturon edhe nëse ti nuk ke një kontratë uji me ta. Ndonjëherë të faturon për ujë të harxhuar, edhe pse ty nuk të vjen uji në shtëpi, herë tjetër të sjell vetëm tarifën mujore, duke të bërë debitor, pa pasur nevojë për ndonjë kontratë. E nëse kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.068Z

Tirane policia ne gatishmeriJo Nates se Bardhe te Rames

Si e kishte bere tradite kryebashkiaku Edi Rama cdo 29 Nentor feste te Clirimit organizohej Nata e Bardhe me aktivitete te shumta non stop ne te gjithe Tiranen. Disa bare dhe lokale ne kryeqytet me nisme te tyre kane lajmeruar dhe ne facebook se do ta ruajne kete tradite e do te organizojne party te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.974Z

T rinj dhe t pabindur

Cdo ditë të paktën 2- 3 ngjarje regjistrohen në policinë e Tiranës si sulme mes të rinjsh, grindje që nisin që nga motivet tejet ordinere deri tek sherre nën efektin e alkoolit. Statistikat flasin për të rinj që gjithmonë e më shumë tentojnë t’i zgjidhin cështje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.560Z

Shënohet 100-vjetori i Kongresit të dytë të Manastirit

Manastir, 2 prill, NOA - Me rastin e shënimit të 1000vjetorit të Kongresit të dytë të Manastirit, në mjediset e Muzeut të Kongresit të Alfabetit, u mbajt një akademi solemne, me një pjesë shkencore, ku u paraqitën 5 referate kushtuar kësaj date historike, nga studiues nga fusha e h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.551Z

Ridizajn made in Drenica

Vota e drenicasve ka ridizajnuar listen e deputeteve potenciale te PDK-se. Nese listat e komisioneve komunale zgjedhore ne Skenderaj e Drenas pasqyrojne drejt voten e drenicaseve gjate rivotimit atehere del se 8 kandidate jane zhvendosur nga 35-shja e mundshme per te marre statusin e deputetit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.175Z

Propozohen emrat për drejtorë të Qeverisë “Muja III”

Kryesia e PDK-së në Prizren, në mbledhjen e fundit ka propozuar emrat për drejtorë të Ekzekutivit. Për drejtor të Drejtorisë së Arsimit janë propozuar katër emra: Luljeta Veselaj, Hazer Shala, Shaip Buduri dhe Nexhat Çoçaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.965Z

Rrëfimi i një ish-përdoruesi droge: Thuaji "Jo" joshjes

TIRANE - Droga, kjo ishte tema e diskutimit në programin “Urbanika” në A1Report. Tematika u prezantua nga një ish-përdorues i cili rrëfeu historinë e tij për të gjithë shikuesit e “Urbanika”. Ish përdoruesi i heroinës rrëfen vuajtjet e tij prej 10 vjetësh si nark

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama