Rezultate te kerkimit per termin: +Bedri +Hasani

Total: 107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.974Z

T rinj dhe t pabindur

Cdo ditë të paktën 2- 3 ngjarje regjistrohen në policinë e Tiranës si sulme mes të rinjsh, grindje që nisin që nga motivet tejet ordinere deri tek sherre nën efektin e alkoolit. Statistikat flasin për të rinj që gjithmonë e më shumë tentojnë t’i zgjidhin cështje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.560Z

Shënohet 100-vjetori i Kongresit të dytë të Manastirit

Manastir, 2 prill, NOA - Me rastin e shënimit të 1000vjetorit të Kongresit të dytë të Manastirit, në mjediset e Muzeut të Kongresit të Alfabetit, u mbajt një akademi solemne, me një pjesë shkencore, ku u paraqitën 5 referate kushtuar kësaj date historike, nga studiues nga fusha e h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.551Z

Ridizajn made in Drenica

Vota e drenicasve ka ridizajnuar listen e deputeteve potenciale te PDK-se. Nese listat e komisioneve komunale zgjedhore ne Skenderaj e Drenas pasqyrojne drejt voten e drenicaseve gjate rivotimit atehere del se 8 kandidate jane zhvendosur nga 35-shja e mundshme per te marre statusin e deputetit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.175Z

Propozohen emrat për drejtorë të Qeverisë “Muja III”

Kryesia e PDK-së në Prizren, në mbledhjen e fundit ka propozuar emrat për drejtorë të Ekzekutivit. Për drejtor të Drejtorisë së Arsimit janë propozuar katër emra: Luljeta Veselaj, Hazer Shala, Shaip Buduri dhe Nexhat Çoçaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.965Z

Rrëfimi i një ish-përdoruesi droge: Thuaji "Jo" joshjes

TIRANE - Droga, kjo ishte tema e diskutimit në programin “Urbanika” në A1Report. Tematika u prezantua nga një ish-përdorues i cili rrëfeu historinë e tij për të gjithë shikuesit e “Urbanika”. Ish përdoruesi i heroinës rrëfen vuajtjet e tij prej 10 vjetësh si nark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.479Z

Policia e Tiranës: Ti themi jo drogës

TIRANË- Nën moton "ti themi jo drogës dhe të mbrojmë shëndetin" të rinjtë e kryeqytetit morën pjesë sot në një aktivitet sensibilizues të organizuar nga policia e Tiranës. Nxënës të shkollave të mesme "Petro Nini Luarasi”, "Sami Frashëri", "Ismail Qemali", "Pratizani", etj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.977Z

Fitore oksigjeni për Tiranën, Mema e bën sefte

Nga Kastrioti te Kastrioti. Fitorja e fundit për Tiranën me Ze Marian në stol ishte ajo e javës së 8-të ndaj skuadrës krutane, pikërisht ndaj Kastriotit erdhi edhe fitorja e parë e Ardian Memës në stolin e bardhebluve. Në “Selman Stërmasi” Tirana regjistroi fitoren e 3-të s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama