Rezultate te kerkimit per termin: +Ben +Blushi

Total: 5391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.034Z

Ben Khomeini Blushi, snajperisti

Nga Kimete Berisha ‘Në vitin 2021, Kryeministri shqiptar do të vritet nga një snajperist karriere në Afganistan’ Snajperisti në fillim është i paguar nga vet Kryeministri që ta kryej atentatin ndaj tij dhe ta plagos sa për të thënë në ‘zog’ të këmbës, aty a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.173Z

Ben Blushi braktis fushatën e PS

Deputeti Ben Blushi thellon hendekun me kryetarin e PS, Edi Rama. "Sot" raporton se Blushi ka braktisur fushatën në qarkun e Elbasanit. Nëse në zgjedhjet e vitit 2013, ai drejtonte fushatën në këtë qark, tani Blushi ka vendosur të mos bëhet pjesë e aksionit të diktuar nga Edi Rama. Asht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.073Z

Ben Blushi: Një urim special kundërshtarëve

Ish-deputeti socialist Ben Blushi në kapërcyell të ndërrimit të viteve ka bërë një urim special për të gjithë kundërshtarët e tij. Ai ka akuzuar kundërshtarët e tij se janë marrë më shumë me njeriun se me idetë. Po citojmë statusin e tij të plotë në facebook: Kam një uri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.911Z

Ben Blushi si demokrat

Nga Alfred Lela Kush mund të ketë patur dyshime se disidenca e Ben Blushit do të pritej ndryshe në Partinë Socialiste? Apo, nëse do të ndërronim krahët dhe me imagjinatë e vendosnim në PD, e cila po me imagjinatë, është në pushtet, cili do të ishte reagimi? Nuk kërkon pra ndonjë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.036Z

Çka Ben Blushi me Lef Nosin?

Nga Arben Llalla Deputeti Ben Blushi kohëve të fundit nëpër intervista po provokon shumë qytetarët e Elbasani edhe vetveten duke patur parasysh prejardhjen e tij. Të thuash sot që elbasanasit duhet ta tërheqin zvarrë bustin e Lef Nosit, jo vetëm që është çmenduri, por edhe një dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.271Z

Ben Blushi: LIBRA fitoi përballë KQZ-së

Ben Blushi e ka cilësuar si fitore rrëzimin e pengesës për pjesëmarrjen e partisë së tij në zgjedhjet e qershorit. KQZ tërhiqet para LIBRA. Fitorja e parë për të gjithë ne. Beteja vazhdon, ka komentuar Blushi në profilin e tij në rrjetet sociale.  Ish-deputeti socialist ka theksuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.882Z

A po luan teatër Ben Blushi?

Nga Mentor Kikia Ben Blushit mediat i kanë hapur dyer e dritare. Në kohën kur spektakli Portokalli në Top Channel nuk ka filluar ende, Blushi është programi më i shikuar në ekranet shqiptare. Por, përse e dëgjojnë dhe lexojnë kaq shumë shqiptarët Blushin? Sepse ai kërkon që në PS

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama