Rezultate te kerkimit per termin: +Ben +Blushi

Total: 5391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.102Z

Blushi: Nuk humbën për faj të KQZ-së

Kandidati i PS-së Ben Blushi përballë gazetarëve në emisionin "Opinion" është shprehur se Partia Socialiste nuk humbi zgjedhjet për shkak të KQZ-së por për shkak të mungesës së kauzës së saj. "Ne shpresonin që do të kishim një qeveri autonome dhe nuk na duhej një koalicion" theks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.008Z

Fushata- Blushi në Korcë: PS, forca e ndryshimit

Në një takim të zhvilluar në Pazarin e Korcës, kandidati për deputet i PS në këtë qark Blushi, tha se gjendja e këtij pazari në ditën e sotme është në gjendje të mjerueshme. Pas 28 qershorit tha Blushi do marrim masa për ndryshimin e kësaj gjendjeje. KORCE- Kandidati për depu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.405Z

Blushi e Fatos Nano krijojnë parti të re

Tiranë - Fatos Nano e Ben Blushi po përgatiten që të themelojnë një parti të re Ky lajm bëhet me dije për "Shqiptarja.com" nga burime pranë nismëtarëve që po merren me krijimin e kësaj partie të re. Sipas të njëjtave burime, edhe pse grupi organizator do të fillojë së shpejti p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.579Z

Përse u takua Blushi me Kreshnik Spahiun?

Ka ngjallur shumë interes një takim i djeshëm i Ben Blushit me Kreshnik Spahiun, të cilin Shekulli e konsideron si kamikaz të Berishës. Vetë Blushi apo Spahiu, që nuk është se njihen për ndonjë miqësi me njëri-tjetrin, nuk kanë dhënë asnjë shpjegim për takimin që ka zgjatur rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.134Z

Blushi: Rama te gjeje gjuhen me Meten

Ish-kreu i Grupit parlamentar te Partise Socialiste, Ben Blushi, eshte shprehur ne favor te nje zbutje te klimes politike me aleatet, dhe ne vecanti me Levizjen Socialiste per Integrim te drejtuar nga Ilir Meta. Por, ai ka qene kategorikisht kunder radikalizmit te levizjes politike te Metes, ne drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.063Z

Blushi thote se eshte kercenuar nga kryebashkiaku i Kavajes Elvis Roshi

Transmetuar me 19052016 - 1316 Ben Blushi Elvis Roshi Lajme te lidhuraKercenimi Paloka Ngjarje shume e rende Meta Blushin do e ftoj per bisede - Reagon Elvis Roshi Kerkoj ndjese per gjuhen por jo ndaj Blushit Tirane 19 maj 2016

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.181Z

Blushi krahason PS-LSI-PD me foton e Kolë Idromenos

Deputeti Ben Blushi ka ironizuar tre partitë PS, LSI dhe PD për retorikat e ditëve të fundit. PS dhe LSI po përjetojnë tensione të marrëdhënieve, ndërsa PD-­ja ka kritikuar LSI-­në ditën e sotme përmes një deklarate të Bylykbashit. Blushi ka zgjedhur një fotografi artistike të Kol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama