Rezultate te kerkimit per termin: +Ben +Blushi

Total: 5391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.181Z

Blushi krahason PS-LSI-PD me foton e Kolë Idromenos

Deputeti Ben Blushi ka ironizuar tre partitë PS, LSI dhe PD për retorikat e ditëve të fundit. PS dhe LSI po përjetojnë tensione të marrëdhënieve, ndërsa PD-­ja ka kritikuar LSI-­në ditën e sotme përmes një deklarate të Bylykbashit. Blushi ka zgjedhur një fotografi artistike të Kol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.554Z

FOTOT/ Blushi takon Harasanin krahas takimit të koalicionit

Në një kohë kur në Vilën 31 zhvillohej mbledhja e koalicionit qeveritar, Ben Blushi dhe Andis Harasani janë takuar afër Kryesisë së Kuvendit.Fotot tregojnë momentin kur deputeti i PS-së dhe ish-deputeti tjetër takohen dhe nisin të ecin në drejtim të hotel "Rogner".Si Blushi dhe Haras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.342Z

Blushi: Njerëzit që po e dëmtojnë Shqipërinë, quhen rilindës

Kandidati promovohet në qytetin e Lezhës Deputeti socialist, Beni Blushi, ka prezantuar librin e tij Kandidati edhe në qytetin e Lezhës. Ai nuk i është shmangur dhe komentimit për situatën politike. Shumë njerëz, sipas Blushit, që po e dëmtojnë Shqipërinë, nderohen dhe vlerësohen në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.927Z

BLUSHI: "Jo vote, qeverise se papunesise"

Kryesuesi i listes se kandidateve te Partise Socialiste per deputet ne Qarkun e Korces, Ben Blushi, ka takuar dje banoret e lagjes 10, ku beri thirrje se me 28 qershor, kane shume arsye pse duhet te votojne Partine Socialiste, e cila eshte nje force qe ka nje lider te suksesshem, nje program te ri d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.020Z

Debate në Asamblenë PS, Rama: Luftove kundër PS. Blushi: Partia aset, ti administratori

Socialistët hodhën nje hap shumë të rëndesishëm për organizimin e jetës së brendshme. Asambleja Kombëtare  e mbledhur paraditen e sotme në ambientet e kompleks “Xibrakut” ndërmorri disa vendime që lidhen me ndryshimet në statut, dhe zgjedhjet e reja në parti, proces në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.868Z

Blushi: KQZ, gjykata e krimeve të luksit

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi e quan KQZ-në si gjykata e krimeve të luksit. Ai shprehet se nëse ajo nuk heq mandatet që janë në tryezë, reforma në drejtësi nuk ka asnjë vlerë. KQZ kërkon kohë për tu bindur se kush është Elvis Roshi dhe të tjerët megjithëse provat e prokurorisë ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.846Z

Ben Blushi flet për librin Kryeministri: Ja kujt i ngjan

Nga Blerina Gjoka Kryeministri, personazhi kryesor i Ben Blushit në librin e fundit me të njëjtin titull, ka vendosur të ndryshojë qendrat e qyteteve duke i rikrijuar sipas fantazisë së tij, i pëlqen të punojë më shumë me gratë (se i binden më kollaj, thotë autori), ka pasur disa gra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama