Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.544Z

Berat ndalohet 3 punonjes te doganes per kontrabande

Berat 26 qershor 2016 NOAal - Tre persona punonjes te deges doganore ne Berat jane arrestuar ne pasi akuzohen per kontrabandebr br Mesohet se ne pranga jane vene Evis Plaku 29 vjec banues ne Berat me detyre ish kryetar i Deges Doganore Berat Akion Hysi 30 vjec banues ne Berat me detyre doganier re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Mysafiri ne Berat zbulon heroine

Foto arkiv PUBLICITET Berat 1 dhjetor 2015 NOAal- Zbulohet heroine ne Berat dhe vihen ne pranga tre persona Ne kuader te operacionit te koduar Mysafiri gjate dites se djeshme eshte sekuestruar 20 grame heroinebr br Ne vijim te tij jane arrestuar Edmond Kajo 47 vjec banues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.223Z

Berat ne pranga dy te rinj

Dy persona janë vene ne pranga për vrasjen e një muaji me pare ne Berat, kur nga 4 goditje me thikë i morën jetën 25-vjeçarit Elidon Zotka . Per 31-vjeçarin Erion Eskiu dhe 21-vjeçarin Ervis Xherimeja u be ndalimi në zbatim të ekzekutimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.376Z

Aksidentohet kreu i PS-së në Berat

Kreu i Partisë Socialiste në Berat Shkëlqim Biçaku, ka mbetur i plagosur gjatë mesditës së te premtes si pasojë e një aksidenti automboilstik. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Divizioni-Uznove në Berat. Në momentin e aksidentit, Biçaku ka qenë duke udhëtuar më makinën e tij tip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.940Z

Pezullohen 4 mësuesit në Berat.

Pas verifikimit të 4 mësuesve me diploma false të "Aleksandër Xhuvanit", do të hetohen gjithë diplomat e mësuesisë Pezullohen 4 mësuesit në Berat. Në tre vite, zbulohen 25 raste të përdorimit të diplomave false BERAT-Është dashur nisja e hetimeve për katër mësues në rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.251Z

Berat, gjendet 19-vjeçarja

 BERAT - Gjendet pas pesë ditë kërkimesh 19-vjeçarja e zhdukur në Berat. Sipas policisë, O.Sulku, nga fshati Gjoroven i komunës Velabishtë, u gjet në banesën e tezes së saj në një fshat fqinj. Vajza kishte shkuar te familja e të fejuarit të saj në fshatin Kamçishtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.863Z

Berisha sot në Berat

06/03/2005  Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, do të niset sot në Berat, për të vijuar turin e "Ditëve të Shpresës". Burimet zyrtare kanë bërë të ditur se kreu demokrat do të zhvillojë sot paradite një takim me elektoratin e PD-së, ku do të kërkojë mbështetje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama