Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.503Z

Fiter Bajrami, Odeta Nishani dhurata për 100 fëmijë jetimë në Berat

Berat - Zonja e parë Odeta Nishani ka menduar që për 100 fëmijë jetimë të Beratit të japë dhuarata në kuadër të Bajramit të madh. Për shkak të obligimeve të saj, vetë zonja Nishani nuk është gjendur pranë këtyre fëmijëve që me vështirësi e përballojnë jetën në mungesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.766Z

Berat, Co-Plan dhe Bashkia me projekt rehabilitimi për familjet rome

Berat - Shumë prej familjeve rome dhe egjiptiane në qytetin e Beratit jetojnë në banesa që nuk plotësojnë kushtet minimale për jetësë. CO-PLAN dhe bashkia e po hartojnë një projekt për përmirësimin e kushteve të jetesës së këtyre familjeve. Artur Marku, ekspert i projektit “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.117Z

Haxhinasto inspekton Lushnje-Berat, ndjek ecurinë e punimeve në aksin problematik

Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, ka inspektuar punimet e by-passit të Urës Vajgurore, pjese aksit rrugor Berat-Lushnje, ndërsa është shprehur se dhe akset e tjera të kësaj zone do të jenë pjesë e axhendës politike. I shoqëruar nga Drejtori i Përgjithshëm i rrugëve dhe deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.167Z

Kamionçina përplas furgonin në aksin Lushnje-Berat, 5 persona të plagosur

Një aksident me 5 persona të plagosur ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:45 në aksin rrugor Lushnje-Berat. Sipas policisë një kamioncinë më targa AA 783 LZ ka përplasur një furgon taksi me targa AA 546 T, dhe si pasojë janë plagosur personat që ndod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.483Z

Shuhet me motor ne rrugen Lushnje-Berat nje djale i mitur

PUBLICITET Nje tjeter djale i ri ka humbur jeten sot ne oret e para te Vitit te Ri 2016 edhe ai ne aksident automobilistikbr br Viktima eshte Erion Hida 17 vjec banues ne Fier Shegan te Lushnjes konfirmoi per noaal nje burim zyrtar i policise lokalebr br Adoleshenti gjende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.604Z

Berat, projektet e reja për fuqizimin e ekonomisë lokale dhe jetën komunitare

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në takimin "Për ekonominë lokale dhe jetën komunitare" në Berat, ku u bë prezantimi publik i projekteve infrastrukturore të reja, të financuar nga Fondi i Zhvillimit të Rajoneve dhe impakti që ato sjellin për ekonomitë lokale dhe përmirësimin të jetës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.499Z

Berat, 4-vjeçari bie nga ballkoni. Mjekët e spitalit Ushtarak: Fëmija ka dëmtime në kokë

BERAT- Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot lagjen ‘Muzakaj’ të qytetit të Beratit. Një djalë, vetëm 4-vjec ka rënë nga ballkoni, duke marrë plagë të rënda. Mësohet se 4-vjeçari K.ASgalliu ndodhej në banesë me gjyshërit, ndërsa prindërit i kishte në punë. Në momen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama