Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.475Z

Berat, dëmtohet rrjeti i ujësjellësit

 BERAT - Investimet që janë kryer gjatë viteve të fundit në Berat, veçanërisht ai i tanishmi për unazën e re të qytetit, dëmtojnë rëndë rrjetin e ujësjellësit. Gjatë gërryerjes dhe zgjerimit të rrugës për vazhdimin e punimeve të unazës së re, janë çarë tub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.413Z

Olldashi inspekton aksin Lushnje-Berat

Lushnje- Ministri i Punëve Publike dhe Transportit, Sokol Olldashi ka inspektuar sot punimet e rrugës Lushnje-Berat.Zoti Olldashi deklaroi se punimet në lotin e pare të rrugës Lushnje-Berat po ecin me ritme mjaft të mira, ndërkohë që Ministria e Punëve Publike dhe Transportit njoftoi se po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.766Z

Berat vidhet supermarketi Big Market

Berat 2 shkurt 2016 NOAal- Vidhet kasaforta e supermarketit Big Market ne Berat Gjate oreve te nates se lene pas ne Berat ne lagjen Deshmoret e Kombit eshte vjedhur me thyerje supermarketi Big Market me administrator shtetasin AA 36 vjec banues ne Beratbr br Mesohet se persona te paidentifikuar ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.312Z

Restaurohen tre xhami të njohura në Berat

Tre objekte kulti të besimit islam nisin së shpejti të restaurohen në Berat, konkretisht xhamia Mbret, Xhamia e Beqarëve dhe Teqeja Helvetive. Në mbledhjen e radhës së qeverisë zhvillluar në Berat, kryeministri Rama shoqëruar nga ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, koordinatori i TKA n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.372Z

Berat, kontrolle per kanabis

Dyshimet e sektorit te antidroges prane Drejtorise se Policise se Qarkut Berat per kultivim bimesh narkotike ne zonat e thella malore te ketij qarku kane bere qe Ministria e Brendshme te organizoje dje nje operacion vezhgimi nga ajri ne fshatrat e thelle te rretheve Skrapar e Berat. Nje&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.565Z

Hetohet projekti i Elbasan-Berat

Nis me abuzime rruga Elbasan-Berat, ku ende pa filluar punimet jane konstatuar shkelje te ligjit per prokurimet. Rruga ne fjale, linje e rendesishme kalimi per pjesen tjeter jugore te vendit, kishte nisur fazen e projektimit, per te cilen Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve hapi tenderin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

Berat gjithe rruget e shkaterruara

Akset nacionale Berat-Fier dhe Berat-Çorovodë janë në një gjendje të mjerueshme, duke u bërë më shumë pengesë se sa mundësi komuikimi. Asfalti ne disa vende eshte zhdukur teresisht dhe rruget jane mbushur gjithe gropa ne nje k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama