Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.766Z

Berat vidhet supermarketi Big Market

Berat 2 shkurt 2016 NOAal- Vidhet kasaforta e supermarketit Big Market ne Berat Gjate oreve te nates se lene pas ne Berat ne lagjen Deshmoret e Kombit eshte vjedhur me thyerje supermarketi Big Market me administrator shtetasin AA 36 vjec banues ne Beratbr br Mesohet se persona te paidentifikuar ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.312Z

Restaurohen tre xhami të njohura në Berat

Tre objekte kulti të besimit islam nisin së shpejti të restaurohen në Berat, konkretisht xhamia Mbret, Xhamia e Beqarëve dhe Teqeja Helvetive. Në mbledhjen e radhës së qeverisë zhvillluar në Berat, kryeministri Rama shoqëruar nga ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, koordinatori i TKA n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.372Z

Berat, kontrolle per kanabis

Dyshimet e sektorit te antidroges prane Drejtorise se Policise se Qarkut Berat per kultivim bimesh narkotike ne zonat e thella malore te ketij qarku kane bere qe Ministria e Brendshme te organizoje dje nje operacion vezhgimi nga ajri ne fshatrat e thelle te rretheve Skrapar e Berat. Nje&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.565Z

Hetohet projekti i Elbasan-Berat

Nis me abuzime rruga Elbasan-Berat, ku ende pa filluar punimet jane konstatuar shkelje te ligjit per prokurimet. Rruga ne fjale, linje e rendesishme kalimi per pjesen tjeter jugore te vendit, kishte nisur fazen e projektimit, per te cilen Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve hapi tenderin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

Berat gjithe rruget e shkaterruara

Akset nacionale Berat-Fier dhe Berat-Çorovodë janë në një gjendje të mjerueshme, duke u bërë më shumë pengesë se sa mundësi komuikimi. Asfalti ne disa vende eshte zhdukur teresisht dhe rruget jane mbushur gjithe gropa ne nje k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.544Z

Berat ndalohet 3 punonjes te doganes per kontrabande

Berat 26 qershor 2016 NOAal - Tre persona punonjes te deges doganore ne Berat jane arrestuar ne pasi akuzohen per kontrabandebr br Mesohet se ne pranga jane vene Evis Plaku 29 vjec banues ne Berat me detyre ish kryetar i Deges Doganore Berat Akion Hysi 30 vjec banues ne Berat me detyre doganier re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Mysafiri ne Berat zbulon heroine

Foto arkiv PUBLICITET Berat 1 dhjetor 2015 NOAal- Zbulohet heroine ne Berat dhe vihen ne pranga tre persona Ne kuader te operacionit te koduar Mysafiri gjate dites se djeshme eshte sekuestruar 20 grame heroinebr br Ne vijim te tij jane arrestuar Edmond Kajo 47 vjec banues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama