Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.372Z

Berat, kontrolle per kanabis

Dyshimet e sektorit te antidroges prane Drejtorise se Policise se Qarkut Berat per kultivim bimesh narkotike ne zonat e thella malore te ketij qarku kane bere qe Ministria e Brendshme te organizoje dje nje operacion vezhgimi nga ajri ne fshatrat e thelle te rretheve Skrapar e Berat. Nje&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.565Z

Hetohet projekti i Elbasan-Berat

Nis me abuzime rruga Elbasan-Berat, ku ende pa filluar punimet jane konstatuar shkelje te ligjit per prokurimet. Rruga ne fjale, linje e rendesishme kalimi per pjesen tjeter jugore te vendit, kishte nisur fazen e projektimit, per te cilen Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve hapi tenderin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

Berat gjithe rruget e shkaterruara

Akset nacionale Berat-Fier dhe Berat-Çorovodë janë në një gjendje të mjerueshme, duke u bërë më shumë pengesë se sa mundësi komuikimi. Asfalti ne disa vende eshte zhdukur teresisht dhe rruget jane mbushur gjithe gropa ne nje k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.544Z

Berat ndalohet 3 punonjes te doganes per kontrabande

Berat 26 qershor 2016 NOAal - Tre persona punonjes te deges doganore ne Berat jane arrestuar ne pasi akuzohen per kontrabandebr br Mesohet se ne pranga jane vene Evis Plaku 29 vjec banues ne Berat me detyre ish kryetar i Deges Doganore Berat Akion Hysi 30 vjec banues ne Berat me detyre doganier re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Mysafiri ne Berat zbulon heroine

Foto arkiv PUBLICITET Berat 1 dhjetor 2015 NOAal- Zbulohet heroine ne Berat dhe vihen ne pranga tre persona Ne kuader te operacionit te koduar Mysafiri gjate dites se djeshme eshte sekuestruar 20 grame heroinebr br Ne vijim te tij jane arrestuar Edmond Kajo 47 vjec banues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.223Z

Berat ne pranga dy te rinj

Dy persona janë vene ne pranga për vrasjen e një muaji me pare ne Berat, kur nga 4 goditje me thikë i morën jetën 25-vjeçarit Elidon Zotka . Per 31-vjeçarin Erion Eskiu dhe 21-vjeçarin Ervis Xherimeja u be ndalimi në zbatim të ekzekutimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.376Z

Aksidentohet kreu i PS-së në Berat

Kreu i Partisë Socialiste në Berat Shkëlqim Biçaku, ka mbetur i plagosur gjatë mesditës së te premtes si pasojë e një aksidenti automboilstik. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Divizioni-Uznove në Berat. Në momentin e aksidentit, Biçaku ka qenë duke udhëtuar më makinën e tij tip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama