Rezultate te kerkimit per termin: +Berisha +Po

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.344Z

Berisha: Nuk po shpërblejmë kriminelët

Si një akt të madh njerëzor e konsideroi kryeministri Sali Berisha projektligjin për ish-të përndjekurit politikë. I pranishëm në senacën plenare Berisha u shpreh se me këto amendime deputetët e kuvendit vendosin një standard të ri. Kryeministri i quajti trillime deklaratat se po shpë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.024Z

Rama: Berisha po masakron vendin

Kryetari i PS, Edi Rama ka akuzuar kryeministrin Berisha se po masakron vendin me vendimet e marra ne KRRTRSH per ndertimin e parkut energjitik ne Durres. Ne nje konference per shtyp, Rama ka theksuar se PS do te vazhdoje te kerkoje leximin e votes se 28 qershorit, te cilen sipas tij Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.967Z

Berisha: Rama po pengon integrimin

Kryeministri Sali Berisha ka lëshuar akuza ndaj kreut të PS-së , Edi Rama duke deklaruar se ai po pengon integrimindhe liberalizmimin e vizave me bojkotin e Parlamentit. Sipas kreu të qeverisë Berisha, Rama është bërë pengesë për integrimin me bojkotin e Kuvendit nga ana e opozitës. Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.323Z

Berisha Po vendoset shteti policor

Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzoi mazhorancën e majtë se me masat e ndërmarra në dy muaj pushtet ka shkelur rëndë Kushtetutën dhe ligjet e vendit dhe se po synon të vendosë një shtet policor. Në një takim me gazetarët, Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.897Z

Berisha: Po reformojmë drejtësinë

Kryeministri Sali Berisha tha dje se sistemi i drejtësisë në Shqipëri është në reformim e sipër. Duke folur në samitin për sigurinë rajonale që po zhvillohet në Kroaci, kreu i qeverisë shqiptare tha se, "krimi i organizuar ishte një problem i madh jo vetëm për Shqipërinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.262Z

“Vëllezërit Berisha po qeverisin”

 Deputeti socialist Petro Koçi, akuzoi dje kreun socialist se po bashkëqeveris me Kryeministrin Berisha. “Në kushtet e krijuara pas sanksionimit të bashkëqeverisjes së vendit prej vëllezërve Berisha, jo vetëm në aktin e privatizimit të Kushtetutës me 21 prill, por edhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

Balla Berisha po sulmon KE-ne

Deputeti i Partise Socialiste Taulant Balla ka deklaruar sot se kryeministri Berisha i eshte kundervene Komisionit Europian. Berisha po sulmon Komisionin Europian pasi nuk do te pranoje se KE ia hoqi vizen shqiptareve duke i vene vizen atij theksoi Balla. Sipas tij Bashkimi Europian vendosi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama