Rezultate te kerkimit per termin: +Berisha +Po

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.323Z

Berisha Po vendoset shteti policor

Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzoi mazhorancën e majtë se me masat e ndërmarra në dy muaj pushtet ka shkelur rëndë Kushtetutën dhe ligjet e vendit dhe se po synon të vendosë një shtet policor. Në një takim me gazetarët, Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.897Z

Berisha: Po reformojmë drejtësinë

Kryeministri Sali Berisha tha dje se sistemi i drejtësisë në Shqipëri është në reformim e sipër. Duke folur në samitin për sigurinë rajonale që po zhvillohet në Kroaci, kreu i qeverisë shqiptare tha se, "krimi i organizuar ishte një problem i madh jo vetëm për Shqipërinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.262Z

“Vëllezërit Berisha po qeverisin”

 Deputeti socialist Petro Koçi, akuzoi dje kreun socialist se po bashkëqeveris me Kryeministrin Berisha. “Në kushtet e krijuara pas sanksionimit të bashkëqeverisjes së vendit prej vëllezërve Berisha, jo vetëm në aktin e privatizimit të Kushtetutës me 21 prill, por edhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

Balla Berisha po sulmon KE-ne

Deputeti i Partise Socialiste Taulant Balla ka deklaruar sot se kryeministri Berisha i eshte kundervene Komisionit Europian. Berisha po sulmon Komisionin Europian pasi nuk do te pranoje se KE ia hoqi vizen shqiptareve duke i vene vizen atij theksoi Balla. Sipas tij Bashkimi Europian vendosi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.680Z

Shalsi: Berisha po deformon rezultatin

Partia Socialiste ka akuzuar sërish kryeministrin Berisha se po përpiqet të ndryshojë rezultatin e zgjedhjeve në Tiranë duke deformuar vullnetin e qytetarëve të kryeqytetit. Në një konferencë për shtyp deputeti i PS-së Eduard Shalsi th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.106Z

Berisha Opozita po pengon integrimin

Kryeministri Sali Berisha akuzoi opoziten se po pengon integrimin e Shqiperise ne Evrope. Duke folur nga Postriba ku ndodhet per te inauguruar nje rruge kryeministri Berisha deklaroi se opozita shqiptare shpif duke mos sjell asnje oferte serioze per qytetaret shqiptare.Heqja e vizave nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.930Z

Berisha Opozita po sulmon investimet

Kryeministri Sali Berisha akuzoi opoziten se po sulmon cdo hap qe behet drejt biznesit dhe investimeve. Ne seancen e sotme plenare Berisha shprehu keqardhje per gjendjen aktuale te opozites e cila eshte shnderruar ne nje force antitreg.Ju beni zhurme per kasat e taksimetrat sepse kerko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama