Rezultate te kerkimit per termin: +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.525Z

Berisha Emergjenca paresore

E hene 13 Shkurt 2012 1639 BERISHA NE MBLEDHJE GRUPIKryeministri Sali Berisha ka premtuar te shperndaje per 3 muaj ndihmen ekonomike per te gjithe banoret ne zonat e bllokuara nga debora. Para deputeteve demokrate lideri i maxhorances Berisha duke numeruar rreziqet kryesore qe vijne per shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.108Z

Berisha në SHBA

Nga Express më 18 shtator 2011 në ora 14:00 Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, do të jetë i pranishëm ne pritjen e shtruar nga Presidenti i SHBA-së, Barack Obama, për nder të delegacioneve që marrin pjesë në samitin e OKB-së. Zyra e Shtypit e Kryeministrisë njoftoi se Kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.977Z

Berisha premtim minatorëve

Përrenjas - Kryeministri Sali Berisha premtoi sot, gjatë një takimi me banorë të Përrenjasit, në rrethin e Librazhdit, se "Qeveria do të ulë me 5 vjet moshën e pensionit të minatorëve dhe do t'i rrisë në mënyrë të fuqishme pensionet e tyre". "Unë ju premtoj dy gjëra minatorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Berisha godet deputett

N mbledhjen e qeveris, kryeministri Sali Berisha ka shpallur strategjin ndrsektoriale t lufts kundr korrupsionit dhe qeverisjen transparente. Plani i qeveris, nis n vitin 2008 dhe deri n 2013, pra parashikon edhe nj mandat tjetr katr vjear. Berisha, duke folur pr shtjet integruese, deklaroi se asgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.154Z

Fis Berisha

Share Nga Mero Baze Dita e djeshme ishte një ditë sikleti për këdo që është anëtar i PD-së, apo më keq i forumeve të saj. Kundërshtarët e tyre socialistë janë duke zhvilluar Kongresin e tyre të radhës dy vjet pas Kongresit të vitit 2009. Kjo ngjarje në jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.946Z

Berisha president?

Nga Lorenc VANGJELI Janë vetëm fjalë, por ato nuk i shqiptojnë vetëm kuriozët: çfarë ka përtej humorit të përsëritur të kryeministrit Berisha se do të qëndrojë në politikë për 35 vjet? A hyn në ambicjet e tij një “replay” për postin e Presidentit, për një mandat të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.230Z

Berisha "kryqezon" prefektet

Fatjona Mejdini Kryeministri Berisha zhvilloi nje mbledhje dje me prefektet e vendit ne Kryeministri, ku teme qendrore ishte kujdesi qe keta perfaqesues te qeverise, duhet te tregonin per shtresat ne nevoje. Ne fjalen e tij, perpara prefekteve kryeministri Berisha e vuri theksin te fakti qe cdo vit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama