Rezultate te kerkimit per termin: +Berishen

Total: 3867
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.273Z

PS: Meta, kamerdare per Berishen

TIRANE - Socialisteve me sa duket u eshte sosur durimi, teksa bejne analizen e akuzave te kreut te Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta. Me nje gjuhe te ashper dhe aspak toleruese, kete radhe nuk kane munguar te godasin pikerisht aty ku Meta e ndjen veten me te forte ne sulmin ndaj kreut soci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.754Z

FRD Ndeshkoni Berishen

FRD Ndeshkoni Berishen E premte 29 Mars 2013 1705 FRD Ndeshkoni BerishenKryetari i Frymes se Re Demokratike Bamir Topi gjate nje takimi ne Tepelene ndersa sulmoi kryeministrin Berisha i kerkoi elektoratit te ndeshkoje me vote qeverine e korruptuar Sipas Topit kryeministri shkon ne vilen e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.340Z

Verona vezhgon Bernard Berishen

0 brbr SSSAbrASS brbrNe orbiten e ekipeve italiane ka perfunduar edhe Bernard Berisha Mediat bejne te ditur se Verona po vezhgon mesfushorin e Skenderbeutbrbr brbrMenaxheri i tij ka pranuar intersimin e skuadres se Serie A per mediat e ketij vendi por duke shtuar se nuk ka patur ende kontakte mes d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.262Z

Ngjela: Asnje koalicion me Berishen

Kryetari i “Ligj dhe drejtesi”, Spartak Ngjela ka deklaruar se partia e tij nuk do te beje asnje koalicion me kryeministrin Sali Berisha. Ai deklaroi ne “Shqip” se kjo eshte edhe pika ndarese mes tij dhe dy partive te tjera te koalicionit “Poli i lirise&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.620Z

"Sakrifikoni 200 leke, per te hequr Berishen"

Deputeti i Partise Socialiste, Ben Blushi tha dje kushdo qe ka 200 leke, mund ta heqe Sali Berishen nga pushteti. Deklarata u be gjate nje takimi paraelektoral se bashku me deputetin Alfred Dalipi dhe nensekretari per Koordinimin ne PS Arben Ahmetaj, ne Vithkuq. Blushi u kerkoi te pranishmeve qe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.135Z

Gjinushi: Te largojme Berishen

Ne konferencen e socialdemokrateve ne njesine 9 ne Tirane, kryetari i kesaj partie ka kerkuar veprim aktiv te te gjitheve ne perpjekjen per te larguar Berishen nga pushteti me ane te votes. "Sa me i pakenaqur, sa me i revoltuar te jesh me situaten ku e ka futur vendin keqqeverisja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.761Z

Daily Mail per Berishen

Daily Mail per Berishen E shtune 30 Mars 2013 1307 Etrit BerishaGazetat angleze kane konfirmuar lajmin se per portierin e kombetares shqiptare te futbollit Etrit Berisha interesohet skuadra londineze e Fulham Ne artikullin e sotem te Daily mail publikohet lajmi se vete portieri shqiptar ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama