Rezultate te kerkimit per termin: +Berishen

Total: 3867
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.735Z

Helikopterët që futën në sherr Berishën me SHBA dhe bunkeri i Imamit

Pak ditë përpara se Berisha të dorëzonte në Pragë aplikimin për marrjen e statusit të vendit anëtar për në Bashkimin Europian, shkoi me urgjencë në Paris, ku e priti presidenti francez, Nikola Sarkozi. Pa tapet të kuq, pa ceremoni, thjesht një takim sa për të lëshuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.253Z

Lobet greke e kanë vënë me shpatulla pas muri Berishën

Duket vertet me shpatulla pas murit Qeveria shqiptare tashmë duket e vendosur për rinegocimin e paktit të kufirit ujor me Greqinë dhe kjo ka shqetësuar jo pak njerëz në vendin tonë. Kjo, duke qenë se dyshohet për lëshime që mund të bëjë qeveria shqiptare, si në marrëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.095Z

Ngjela: Çdo popull evropian do e kishte rrëzuar Berishën brenda 24 orëve. Po na fyen dhe poshtëron një barbar

Avokati Spartak Ngjela ka lëshuar një deklaratë të fortë ndaj kryeministrit Berisha, duke thënë se çdo popull evropian do e kishte rrëzuar brenda 24 orëve, duke parë krimet që ka bërë gjatë këtyre viteve. “Po ju vazhdoni, si e duroni një njeri që jua ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.495Z

Ja debati që bëri Berishën të shpërthente kundër Fatos Lubonjës

Shpërthimi i Berishës kundër Fatos Lubonjës ditën e djeshme mbetet mister, duke qenë se ish-kryeministri dhe ish-kreu i PD-së, ka reaguar për një debat ku ai nuk është përmendur. Bëhet fjalë për një debat për armët kimike, ku Lubonja ka ndërhyrë nëpërmjet telefonit dhe në n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.475Z

Kritika ne Asamble Brace Nuk po kuptojme Shqiperine

Thyerje dhe shqetesim per protestat. Harasani Distancohem nga dhuna. Koci PS ne rrugen e duhur Aksioni i ri i Partise Socialiste duket se vjen ne nje klime te permiresuar por qe nuk ka eliminuar disa probleme te mahisura ne kohe. Keshtu menjehere pas deklarimeve te perfaqesuesit te Opozites se Bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.398Z

Xhafaj provokon Berishën: Vetingu u shkrua në Uashington e Bruksel, opozita e shikon drejtësinë si çiflig partie

Kryetari i Komisionit të Posaçëm të Reformës në Drejtësi Fatmir Xhafaj ka thënë në foltoren e Kuvendit se, a i përket çështjes së Vetingut, ai është shkruar në Bruksel e Uashington, pasi ekspertët shqiptarë nuk kanë eksperiencë. Ai shtoi se vetingu është pjesa më e vështi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.462Z

DEBATET/ Kokëdhima sulmon Berishën: Je një kufomë e vdekur dhe i mallkuar

Dita e sotme në Parlament ka qenë e karakterizuar nga fyerje të ndërsejllta mes deputetëve të opozitës dhe mazhorancës. Pas fyerjes që ministri Beqja i bëri deputetes Albina Dede ka pasur sulme edhe nga deputetë të tjerë drejt opozitës. Deputeti Kokëdhima e ka quajtur Berishën nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama