Rezultate te kerkimit per termin: +Berishs

Total: 283
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.030Z

PS: Qeveria po shet pronat publike

Deputeti socialist, Eduart Shalsi, denoncoi shitjen e kopshtit nr. 26 n kryeqytet. Shalsi tha se bashkia dhe qeveria n vendimet e mparshme kishin planifikuar q kopshti t vazhdonte funksionin e tij n shrbim t komunitetit. "Qeveria e Sali Berishs ka futur pr privatizim kopshtin 26,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Pakti i Supozuar

Me mprehtsin e nj dinaku s fundmi lideri socialist Rama e ka kuptuar formuln e art dhe m t suksesshme t ardhjes n pushtet, at t vetkonsumimit t kundrshtarit me an t erozionit t pashmangshm q t jep pushteti. I bindur se nse do t prdorte taktikn e sulmit dhe kundrshtimit flak pr flak t do lvizjeje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Berisha propagand bolshevike

Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama, duke reaguar pr analizn shtat mujore t Berishs, deklaroi se kjo analiz ishte nj shfaqje e padenj e kryeministrit. Rama deklaroi se Shqipria sht n duar t paafta, ndaj shtoi ai duhet t nj politik e re n vend, duke nnkuptuar ardhjen e tij n pushtet. Shfaqja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Rama: Berisha prbalti Kuvendin

Pas sherrit dhe fyerjeve mes kryeministrit Berisha dhe deputetit socialist Taulant Balla teksa n Kuvend diskutohej nj shtje e rndsishme sikundrse sht buxheti shtes, ka reaguar sot kryetari i Partis Socialiste Edi Rama. Ai pasi bri me dije se kishte pritur 24 or pr t dgjuar ndjesn e kryeministrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.331Z

PS shpik letra sekrete: Berisha i dërgoi DASH-it

Partia Socialiste akuzon qeverin pr letra sekrete, kt her pr nj drejtuar DASH-it. Socialistt i krkuan srish dje Kryeministrit Sali Berisha q t publikonte, sipas saj, letrn sekrete t drguar n Departamentin Amerikan t Shtetit. Zdhnsja e PS-s, Armela Imeraj, n nj konferenc pr shtyp,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Balla denoncon mafien

Deputeti socialist Taulant Balla, ka denoncuar n Kuvend, kompanit e biznesmenit boshnjak Domir Fazlli. Duke prezantuar para kolegve t tij, Balla paraqiti dokumente, sipas t cilave kompani Crown Acquisitions, ka pastruar para n Shqipri. "Me kto copa letra jan fshir dhe jan lar 1.75 milion para, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

shtja Xhoxha; PS apel Berishs

Partia Socialiste ka krkuar nga Kryeministri Sali Berisha q t ndaloj presionin ndaj organeve t drejtsis. N nj deklarat pr shtyp, Kryetar i Komisionit te Ligjeve Administrates dhe Sigurise prane Asamblese Kombetare te PSSH, Ylli Manjani u shpreh se i krkojm q ta dshmoj kt gj duke shkarkuar menjher Zo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama